©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
VR32/R 32 KANAL USB TELEFON  VE SES KAYIT SİSTEMİ
Aircorder  Telsiz Telefon Kayıt Sistemi
Telsiz ve telefon konuşmalarını USB bağlantısı ile bilgisayara aktararak denetlenmesini ve kaydedilmesini sağlayan 2 kanal girişli ses kayıt cihazıdır. Her iki kanal da hem telsiz hem de telefon görüşmelerini kayıt edecek donanıma sahiptir. Pazarda yaygın olarak kullanılan telsiz marka ve modelleri ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Yapılan kayıtlar konuşmacının 5-Ton, 2-Ton, DTMF numaralarına göre ayrı ayrı kayıt edilir ve aranan kayıtlar kullanıcı bazında bulunabilir.
Telsizden konuşmanın başlayıp bittiğine dair bir bilgi gelirse görüşmeler bu bilgiye göre başlatılıp bitirilebilir aksi durumda; numaranın konuşma başında ya da sonunda gelmesine göre programlanıp, vox yöntemi ile kayıt yapılır. 5-ton ve 2-ton sinyalleri cihaz tarafından donanımsal olarak çözülür ve yapılan kayıtlara eklenir.  Arayan ve aranan telefon numaraları gösterilir. Telsiz görüşmelerinde belli numaraların kayıt edilmesi engellenebilir ya da sadece belli numaraların kayıt edilmesi sağlanabilir. İnternet ve intranet üzerinden programın tüm özelliklerine erişilebilir (isteğe bağlı). Devam etmekte olan görüşme canlı olarak dinlenilebilir. Bir bilgisayara 4 ayrı cihaz bağlanarak hat kapasitesi arttırılabilir. Teknikom ürünü olan diğer ses kayıt cihazlarıyla birlikte aynı bilgisayarda kullanılabilir. Rehber oluşturularak numaralara isim verilerek konuşan numaranın ait olduğu isim de görülebilir. Yapılan görüşmelere açıklama eklenebilir. Bütün kayıtlar bilgisayar sabit diskinde saklanır. Gizli olarak çalışabilir. VRX SES KAYIT PROGRAMI ile kullanılır.
Aircorder'ın kazandırdıkları:
Yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınmış olur. Kötü niyetli kullanımların tespiti sağlanır. Telsiz kanallarının gereksiz yere meşguliyetinin önüne geçilebilir. Telsiz istasyonlarında telefon kaydı ile birlikte tam bir çağrı merkezi ses kayıt sistemi olarak kullanılır. Uzaktan erişim ile yapılan tüm kayıtlar zahmetsizce kontrol edilebilir. Canlı izleme ile tüm konuşmalar uzaktan da anlık olarak takip edilebilir. Yapılan kayıtlar ile telsizin daha etkin ve kaliteli kullanımı konusunda personel eğitilebilir.
Kullanım Alanları:
Acil servisler, Belediyeler, Zabıta merkezleri, İtfaiyeler, Gözlem kuleleri, Ceza evleri, Kara/deniz/hava trafik merkezleri, Polis imdat merkezleri, Jandarma karakolları ,Askeri çağrı merkezleri
Orka & AC-10 mikrofon  Ortam Dinleme ve Kayıt Sistemi
Bir ortamdaki sesleri USB bağlantısı ile bilgisayara aktararak denetlenmesini ve kaydedilmesini sağlayan cihazdır. Özel olarak tasarlanan otomatik kazanç kontrollu mikrofonu ile 50m² alan içerisindeki konuşmalar anlaşılır bir şekilde kayıt edilebilir. Yakın mesafeden yapılacak kayıtlar için ise çevresel gürültülerin alınması engellenecek şekilde ayarlanabilir. Bir kanala birden fazla mikrofon bağlanarak kanal başına kapsama alanı genişletilebilir. Ortam ses kayıt cihazları ile toplantılarda yapılan görüşmeler kayıt altına alınıp paylaşılabilir. Otel resepsiyonlarında, bankalarda, döviz bürolarındaki bankolarda yapılan konuşmalar kayıt altına alınabilir. Eğitim kurumlarında öğrencilerin derse katılımları ve dersin işlenişi takip edilebilir. Konuşma başladığı anda kayıt otomatik olarak başlar ve konuşma sonunda biter.İnternet ve intranet üzerinden programın tüm özelliklerine erişilebilir (İsteğe bağlı). Sensörler kullanılarak kayıt başlama yöntemi belirlenebilir. Devam etmekte olan görüşme canlı olarak dinlenebilir. Orka, tek cihaz üzerinde 6 kanal kapasiteye sahiptir. Bir bilgisayara 4 ayrı cihaz bağlanarak hat kapasitesi 24 kanala kadar  arttırılabilir. Teknikom ürünü olan diğer ses kayıt cihazlarıyla birlikte aynı bilgisayarda kullanılabilir. Bütün kayıtlar bilgisayar sabit diskinde saklanır. Ses örnekleme frekansı diğer çihazlardan biraz daha yüksek ve FM radyo kalitesindedir. Kayıtlar e-posta yolu ile paylaşılabilir. Kayıtlara açıklama eklenebilir. Program gizli olarak çalışabilir. Kayda başlanılabilmesi için bilgisayarda kullanıcı oturumu açılmasına gerek yoktur. Kullanıcı ve sistem aktiviteleri metin dosyalarında saklanır.
Otomatik e-posta yollama özelliği ile:
Kayıt sonunda bilgiler ses dosyası eklenerek veya eklenmeden yollanabilir. Belli zamanlarda görüşme bilgileri topluca iletilebilir. Sistemin çalışması ile ilgili alarmlar iletilir.
Olay ve kayıt bilgi dosyaları yollanabilir. İstenilen sayıda e-mail adresine iletilebilir. İstenilen sayıda ve yetkide kullanıcı tanımlanabilir. Eski kayıtlar aşağıdaki kriterlere göre A
Araştırılıp dinlenebilir:
Kanallara göre, Tarih ve saat aralığına göre,  Kayıt süresine göre, Ekli açıklamaya göre,
VRX SES KAYIT PROGRAMI ile kullanılır..
AC-10 Mikrofon teknik özellikleri:
Orka, ortam ses kayıt cihazı için özellikle geliştirilen AC-10 mikrofon devresi, 1m2 den 50m2 ye kadar algılama  alanı ayarlanabilen yapısı ile her tür kapalı alanda ses algılamaya yarayacak şekilde tasarlanmıştır. İçerisinde AGC devresi barındıran AC-10 dengeli ve anlaşılır bir ses kaydı sağlar. AC-10  beslemesini Orka'dan alabileceği gibi dışarıdan herhangi bir besleme kaynağı ile de doğrudan beslenebilir.  İstenildiğinde birçok ses kayıt cihazı ile kullanılabilir. Ortam kayıtta yüksek verim alabilmek için Orka ile kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 50m2'lik bir alandaki sesler tek AC-10 kullılarak kayıt edilebilir. AC-10'un otomatik kazanç ayarı ile uzak ve yakındaki sesler dengeli ve anlaşılır bir şekilde kayıt edilebilir. FM radyo kalitesinde ses kaydı yapılabilir. Birden fazla AC-10 mikrofon paralel bağlanarak kapsama alanı genişletilebilir. Gürültülü ortamlarda üzerindeki kazan ayarı kısılarak yalnız yakındaki seslerin net olarak kaydedilmesi sağlanır. AC-10  beslemesini Orka'dan alır, dışarıdan ayrıca besleme gerektirmez. Bağlantı mesafesi Orka'dan 200m uzağa kadar olabilir. Başka ses kayıt cihazlarıyla da kullanılabilir. AGC: Var Sensör girişi: NO sensör girişi  Çalışma gerilimi: 5-12V DC Güç tüketimi: 0.02W Kazanç: 50dB-70dB arası ayarlanabilir
TELE-mail  Sesli Mesaj Alma Sistemi
Tele-Mail, iki kullanıcıdan, büyük şirketlere kadar hitap edebilecek gelişmiş ve modüler bir sesli mesaj alma sistemidir. Kullanıcılar için oldukça gelişmiş bir telesekreter yapısındadır. Siz olmadığınızda sizin yerinize telefonlara bakar, arayan kişilerin bırakacakları sesli mesajları kayıt eder arayan ve aranan numarayı hafızasında tutar,  Sınırsız sayıda kullanıcı aynı anda bağlanabilir. Her bir kullanıcının yalnız kendi yetkisi olan hatları takip etmesi sağlanabilir. Belirlenen ana kullanıcılar ise yapılan tüm konuşmaları ve bırakılan mesajları canlı olarak takip edebilir. Yapılan tüm telefon görüşmeleri kayıt edilebilir. Bir bilgisayara 4 ayrı cihaz bağlanarak hat kapasitesi 16’ya kadar çıkabilir  Kayıtlar karşıdan gelen çağrı ile, telefonun kapanıp açılmasına göre veya ses seviyesine göre başlatılıp bitirilir.  Bütün kayıtlar bilgisayar sabit diskinde saklanır. Bilgisayar bağlantısı USB 1.1 veya 2.0 üzerinden yapılır ve enerjisini bilgisayardan alır. Arayan ve aranan telefon numaraları gösterilir. Kaç çağrıdan sonra açılacağı programlanabilir.
Telefon ile karşılama mesajı kaydı yapılabilir. 2 ayrı karşılama mesajı yüklenebilir. Hat sistem tarafından açıldığında ya da hat kullanıcı tarafından açıldığında farklı bir mesaj okuyabilir. Arayan kişi size ulaşamadıysa, sesli mesaj bırakabilir. Mesaj kutularına maksimum 25 sn olan sınırsız sayıda mesaj bırakılabilir. Bırakılan sesli mesajlar e-posta olarak size gönderilir. Her türlü PSTN santral ile uyumlu çalışır. İnternet üzerinden kimler aramış, hangi hatlarda görüşme var ve kim ne  konuşuyor izlenebilir. Kayıt sırasında hatlara uyarı sesi eklenebilir. Otomatik Seviye ayarı ile bütün sesler dengeli ve anlaşılır olarak kayıt edilir.  VRX SES KAYIT PROGRAMI ile kullanılır
Xpeech Telefon Ses Kayıt Sistemleri
Xpeech ürünü için özel olarak uyarlanan WordSpotter yazılımı, istediğiniz kelimenin geçtiği konuşmayı bulup dinleyebilmenizi sağlıyor. Bunun için tek yapmanız gereken hangi kelimeyi aradığınızı WordSpotter'a bildirmek. Sonrasını WordSpotter sizin için otomatik olarak yerine getiriyor ve kayıtlı konuşmalar içerisinde arama yaparak bulmak istediğiniz görüşmeyi büyük bir doğrulukla listeliyor. Xpeech ses kayıt sistemleri, içerdiği pek çok benzersiz  özellikle firmalara önemli avantajlar getiriyor.  Xpeech, telefon konuşmalarını 2 yıl boyunca yedeklemeye ihtiyaç duymadan  kaydedebilecek 250 GB'lık dahili bir sabit diske sahip bulunuyor.
Çalışmak için bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymayan Xpeech,
kayıtlar arasında dilediğiniz kelimenin geçtiği konuşmayı bulup dinlemenizi sağlayan WordSpotter  yazılımıyla birlikte sunuluyor.
Xpeech, kullanıcı dostu özel Türkçe seçeneği ile hiçbir uzmanlık gerektirmeden herkes tarafından rahatlıkla kurulup kullanılabiliyor. Sistemin kaydettiği görüşmelere ise yalnızca bu bilgilere erişim izni bulunan yetkililer ulaşıp kayıtları dinleyebiliyorlar. Her boyutta firmanın ses kayıt ihtiyacını karşılayacak niteliklere sahip bulunan  Xpeech'in en önemli özelliklerinden biri ise cihazla birlikte gelen  1 yıllık ücretsiz kullanım hakkı sunulan WordSpotter  yazılımı.
VR2 - VR4 - VR8 Usb Telefon Ses Kayıt Sistemleri    
Çok yönlü kullanımlar için telefon ses kayıt sistemidir, Telefon ses  kayıtları pc usb hard disk üzerinde depolanır. Lan Wan  üzerinden tüm özellikleri esnek bir biçimde yönetilebilir. 4 kalal telefon kapasitesinden 4 ve 8 katları artarak 32 kanal kapasite ile çalışması mümkündür. Yetki seviyesine göre kullanıcı yetkileri belirlenebilir. Telefon ses kayıtları dışında ortam sesleri ve değişik ses kaynaklarına bağlanabilir ve kayıt yapabilir. Telefon ses kayıt sistemleri Acil servisler, Belediyeler, Zabıta merkezleri, İtfaiyeler, Gözlem kuleleri, Ceza evleri, Kara/deniz/hava trafik merkezleri, Polis imdat merkezleri, Jandarma karakolları, Askeri çağrı merkezlerinde kullanılabilir. VRX SES KAYIT PROGRAMI ile kullanılır.
TÜRKÇE TELEFON  KAYIT SİSTEMİ PROGRAMI
İÇ VE DIŞ HATLAR
KAYIT, YÖNETİM VE DİNLEME
KAYIT, YÖNETİM VE DİNLEME
İNTERNET
GETEWAY
YÖNETİM VE DİNLEME
VR-32C Telefon Kayıt Sistemi 32 Hat Kapasiteli
Bilgisayardan Bağımsız Telefon Kayıt Sistemi    
Çok yönlü kullanımlar için büyük ve orta ölçekli firmalar için üretilmiş yüksek kapasiteli telefon ses kayıt sistemidir,  19 3U standartlarına uygun özelliklerde bir cihazdır. Telefon ses kayıtları cihazın içindeki hard diske depolanır. Lan Wan  üzerinden tüm özellikleri esnek bir biçimde yönetilebilir. Çok kullanıcılı yönetime uygundur. Telefon ses kayıtları dışında ortam sesleri ve değişik ses kaynaklarına bağlanabilir ve kayıt yapabilir. Yetki seviyesine göre kullanıcı yetkileri belirlenebilir. 4 kalal telefon kapasitesinden 4 ve katları artarak 32 kanal kapasite ile çalışması mümkündür. kayıtlara online görüşmelere lan ve wan üzerinden dahil olabilir. VR-32C'de standart bu özellikler. Telefon ses kayıtları telefon açıldığı anda veya ses artışına göre başlar görüşme bittiğinde veya ses seviyesi azaldıında biter. Telefon hattındaki ses seviyesi normal seviyenin altına düşerse ses otomatik olarak yükseltilir. Arayan ve aranan telefon numaraları gösterilir. Sistem ayrı bir bilgisayara ihtiyaç duymadan tek başına çalışır. Sistem Windows XP Professional platformunda çalışır. Kayıt sırasında hatlara uyarı sesi eklenebilir.  80GB HDD ve DVD yazıcı sisteme dahildir. Bir saatlik görüşme hafızada 3,6MB yer kaplar. Kayıt alma anında canlı izleme özelliği vardır. Kayıtlar sistem üzerindeki hoparlörden dinlenilebilir. Cihaz hatlara 2M ohm yüksek empedans ile paralel bağlanır. Herhangi bir arıza veya yanlış çalışma sonucu kullanıcı tarafından işitilebilir ve görülebilir şekilde uyarı verir. Telefon rehberi oluşturularak kayıt listelerinde isimlerin de görülmesi sağlanır. Kayıtlara açıklama eklenebilir. Kayıt sırasında hatlara uyarı sesi eklenip eklenmeyeceği programlanabilir. Gizli olarak çalışabilir. Devam etmekte olan görüşme canlı olarak izlenebilir. İstenilen sayıda ve yetkide kullanıcı tanımlanabilir. MP3 de dahil olmak üzere değişik sıkıştırma seçenekleri bulunur. Olaylar ve kayıtlarla ilgili bilgiler ayrıca metin dosyalarında da saklanır.
Otomatik e-mail yollama özelliği ile:
Kayıttan sonra görüşme bilgileri ses dosyası eklenerek veya eklenmeden yollanabilir. Belli zamanlarda görüşme bilgileri topluca iletilebilir. Sistemin çalışmasi ile ilgili alarmlar iletilir. Olay ve kayıt bilgi dosyaları yollanabilir. İstenilen sayıda e-mail adresine iletilebilir.
Eski kayıtlar çeşitli arama kriterlerinin biri veya birkaçına göre listelenebilir:
Hatlara göre, Tarih ve saat aralığına göre, Kayıt süresine göre, Görüşülen numaraya göre, Aramanın yönüne göre, Telefon rehberindeki isme göre, Ekli açıklamaya göre, İsteğe bağlı kayıt özelliği ile yalnız belli numaralarla yapılan görüşmeler kayıt edilebilir.  Otomatik yedekleme programı ile yapılmış olan tüm kayıtlar üzerindeki DVD 'ye  ya da  istenilen bir ortama  otomatik olarak yedekleme yapılabilir.
Güvenlik:
Yapılan kayıtların yetkisiz kullanıcılar tarafından silinmesini engellemek için tüm kayıtlar gizli bir belekte saklanır. Kapsamlı yetkilendirme sistemi ile şifreli koruma gerçekleştirilmiştir.
Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29