©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Telefon Ses Kayıt Sistemi
XVL800 / XVL1600
Xpeech Ses kayıt cihazı, maksimum 16 kanaldan ses kaydı yapar ve bu kayıtları yönetir. Kayıda voltajdaki değişim, zaman tanımlaması, ses sinyali yada tuşlama ile başlayabilir. İçerisinde bulunan sabit diske, USB veri deposuna, SD hafıza kartına, internet yada ağ bağlantısı üzerinden farklı bir bilgisayara sesi kaydedebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kaydedilmiş çağrılar arasında telefon numarası, tarih yada saate göre arama yapılabilir. Ses kayıt cihazı üzerinden görüşmelerin izlenmesi yada cihazın uzaktan yönetimi ürün ile birlikte gelen yazılım yardımı ile kolayca yapılabilir. Gelişmiş özellikleri, stabil performansı ile çağrı merkezlerinde ve diğer alanlarda ekonomik bir çözüm olarak karşımıza çıkar.
Özellikler:
? Birden fazla hattın aynı anda kayıt edilmesi ve izlebilmesi
? Tek kutu üzerinde 8~16 hat desteği
? Çeşitli başlangıç sinyallerini algılayabilme: voltaj, ses sinyali, zaman tanımlaması yada tuşlama
? Kayıtlar arasında tarih, saat ve telefon numaralarına gore arama yapabilme
? Arttırılabilir 160G sabit disk kapasitesi ile içersine, USB veri deposuna,  SD hafıza kartına, internet yada ağ bağlantısı üzerinden farklı bir bilgisayara yedekleme imkanı
? SMDR(RS232) Veri, Ağ Bağlantısı ve Telefon girişleri
? Yazılım sayesinde uzaktan gerçek zamanlı yönetim ve telefon trafiğini izleyebilme
? Elektik kesintileri yada voltaj düşmesi gibi durumlarda pil/batarya ile çalıştırılabilme imkanı
Xpeech Kabinet Tipi Telefon Kayıt Sistemleri
Xpeech ’ten, 8 ve 16 portluk iki tip  telefon ses kayIt cihazı
TÜM KONUŞMALAR KAYIT A L T I N D A
şirketinizden yapacağınız tüm telefon görüşmelerini dahili sabit diskine kaydedip, sonrasında kolayca takip etmenizi sağlayan profesyonel birçözüm. Gelişmiş özellikleri, 250 GB’lik dahili sabit disk ve farklı bağlantı seçenekleri ile her boyutta işletmeye uygun, en ekonomik ses kayıt ürünü. Xpeech Kabinet Tipi Telefon Kayıt Cihazı ile gün içerisindeki tüm şirket telefon görüşmelerinizi kaydedebilir, önceden yapılan konuşmaları tarih, saat, gün, kişi dizinine göre inceleyebilirsiniz. Wordspotter sayesinde konuşma içinde geçen kelimeye göre  arama yapabilir, Başarı yolculuğunuzu garanti altına alabilirsiniz.


Xpeech Kabinet Tipi Telefon Kayıt Sistemleri

Xpeech Telefon Ses Kayıt Sistemleri

Xpeech ürünü için özel olarak uyarlanan WordSpotter yazılımı, istediğiniz kelimenin geçtiği konuşmayı bulup dinleyebilmenizi sağlıyor.  Bunun için tek yapmanız gereken hangi kelimeyi aradığınızı WordSpotter'a bildirmek. Sonrasını WordSpotter sizin için otomatik olarak yerine getiriyor ve kayıtlı konuşmalar içerisinde arama yaparak bulmak istediğiniz görüşmeyi büyük bir doğrulukla listeliyor.

Xpeech ses kayıt sistemleri, içerdiği pek çok benzersiz  özellikle firmalara önemli avantajlar getiriyor.  Xpeech, telefon konuşmalarını 2 yıl boyunca yedeklemeye ihtiyaç duymadan  kaydedebilecek 250 GB'lık dahili bir sabit diske sahip bulunuyor. Çalışmak için bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymayan Xpeech,  kayıtlar arasında dilediğiniz kelimenin geçtiği konuşmayı  bulup dinlemenizi sağlayan WordSpotter  yazılımıyla birlikte sunuluyor. Xpeech, kullanıcı dostu özel Türkçe seçeneği ile hiçbir uzmanlık  gerektirmeden herkes tarafından rahatlıkla kurulup kullanılabiliyor.  Sistemin kaydettiği görüşmelere ise yalnızca bu bilgilere erişim izni bulunan yetkililer ulaşıp kayıtları dinleyebiliyorlar. Her boyutta firmanın ses kayıt ihtiyacını karşılayacak niteliklere sahip bulunan Xpeech'in en önemli özelliklerinden biri ise cihazla birlikte gelen  1 yıllık ücretsiz kullanım hakkı sunulan WordSpotter  yazılımı.
Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29