©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Vguard Dvr Real Time VG4C-RT Görüntü ve Ses Transfer Sistemi

Vguard Pc Dvr katlar VG4C-RT4  ü vguard ı diğer kartlardan ayıran başlıca özellik bir saniyede yakaladığı resim sayısıdır. Güvenlik görüntülerinin azami önem taşıdığı yerlerde uygulanabilecek bu sistemle gözünüzle görebileceğiniz her resim gerçek zamanlı olarak kaydedilir. Ayrıca vguard dvr  VG4CRT gerçek zamanlı görüntüler üzerine her kanal için ayrı ayrı senkronize ses kaydı da yapar. Sisteminizin stabilitesi için Windows 2000 ve Windows XP platformlarını destekleyen yazılım ayrıca Watch Dog fonksiyonuyla sistemin sağlıklı kayıt yapmasını garanti altına alır. Vguard Dvr Card muhteşem görüntü kalitesi ve üstün performansıyla güvenliğin en üst düzeyde sağlanması gereken yerlerdeki tek tercihiniz olacaktır.
   * 8 Kanal Video 8 Kanal Ses
    * PAL:200Fps NTSC:240Fps
    * Çözünürlük PAL: 704x576 NTSC:704x480
    * Yüksek Kalite Kayıt imkanı (HQ)
    * Max:16 Kanal Video 16 Kanal Ses
    * PAL: 400Fps NTSC:480Fps
    * Digital Video/Ses Kayıt ve Görüntü Transfer
    * Network,Internet,Telefon Hattı Kullanarak
    * Online ses transferi (Görüntü ile senkronize)
    * IE ve Media Player üzerinden görüntü ve ses nakli
    * Chateau RT4  Chateau Türkçe Yazılım
    * H.264 Hardware Part 10 Video sıkıştırma Teknolojisi
VG8C-RT4 VGUARD PC TABANLI  Vguard Dvr
VGUARD PC TABANLI  DVR KART EXP TV 8 Kanal Extra Professional

Vguard Pc Dvr katlar VG8C-EXP TV her kanal için saniyede 20 resim (20 fps/sec.) kaydetme kapasitesine sahiptir. vguard dvr VG8CEXPTV 'yi diğer kartlardan ayıran başlıca özelliği sisteme kart ilave edildikçe düşmeyen performansıdır. 16 kanallı bir sistemde de her kanal için saniyede 20 resim kaydedebilen vguard VG8C-EXP, ekonomik sabit disk kullanımı ve yüksek performansın mükemmel olarak dengelendiği bir sistem çözümüdür. Sisteminizin stabilitesi için Windows 2000 ve Windows XP platformlarını destekleyen vguard CHATEAU yazılım ayrıca Watch Dog fonksiyonuyla sistemin sağlıklı kayıt yapmasını garanti altına alır. 8 kanal video girişinin yanında 2 kanal da ses girişi bulunan vguard dvr kartlar VG8C-EXP 16 kanallı bir sistemde 5 kanal senkronize ses kaydına ve canlı ses dinlenmesine olanak tanır. VGuard dvr kart VG8C-EXP TV ile güvenlik sisteminiz extra profesyonel noktalara ulaşır.
Vguard Pc Dvr katlarlar VG4C-EXP her kanal için saniyede 15 resim (15 fps/sec.) kaydetme kapasitesine sahiptir. vguard dvr kart VG4CEXP yi diğer kartlardan ayıran başlıca özelliği sisteme kart ilave edildikçe düşmeyen performansıdır. 16 kanallı bir sistemde de her kanal için saniyede 15 resim kaydedebilen vguard VG4C-XP ekonomik sabit disk kullanımı ve yüksek performansın mükemmel olarak dengelendiği bir sistem çözümüdür. Sisteminizin stabilitesi için Windows 2000 ve Windows XP platformlarını destekleyen vguard CHATEAU yazılım ayrıca Watch Dog fonksiyonuyla sistemin sağlıklı kayıt yapmasını garanti altına alır. 4 kanal video girişinin yanında 2 kanal da ses girişi bulunan vgurad cart VG4C-EXP 16 kanallı bir sistemde 8 kanal senkronize ses kaydına olanak tanır. VGuard VG8C XP ile güvenlik sisteminiz extra profesyonel noktalara ulaşır.
Vguard Dvr VG4C-EXP Extra Professional

CHATEAU Vguard Pc Dvr katlart VGuard dvr sistemlerinin yeni jenerasyon kartlarından ilki olan vguard dvr kartlar
VG4C-Plus dijital güvenlik sistemlerinde çıtayı yüksek noktalara taşımıştır.
Geliştirilmiş sıkıştırma formatı, görüntüleme ve kayıt hızı, senkronize ses kaydı, yenilenmiş arayüzü ve Windows 2000/XP sistem desteğiyle kişisel ve kurumsal güvenlik sistemleri için bir numaralı tercihi haline gelen bu kart her kanal için saniyede 15 resim yakalama kapasitesiyle ve görüntü transferinde üstün performans sağlayan ara çözünürlükleriyle güvenlik sektöründeki yerini fazlasıyla haketmektedir.
Teknolojiden beklentilerinizi değiştirecek bu deneyimi yaşamanız için sizi VG4CPlus ı denemeye davet ediyoruz.
Vguard Dvr VG4C-PLUS
Kayıtların mahkemelerce delil kabul edilmesi için görüntü filitresi.
Video Girişi :
8 Kanal BNC- 16 Kanala kadar artırılabilir.
8 Kanal RCA- 16 Kanala kadar artırılabilir.
Ses Girişi  :
PCI
8 Kanal için NTSC:240 fps PAL: 200 fps 16 Kanal için NTSC:480 PAL:400 fps

Arayüz :
Max. Kayıt Hızı :
NTSC : 704x480 - PAL : 704x576
PCI
Çözünürlük :
Playback Özellikleri   :
Arayüz :
SMICT (Super Hareketli Görüntü Sıkıştırma Teknolojisi)
Aynı anda video ve ses senkronize kayıt + izleme ve dinleme
Internet Explorer Üzerinden Görüntü ve Ses Nakli

Görüntü ve Ses Transferi
Merkezden, farklı şubeleri tek ekrandan izleyebilme.
2,3,4 .... 16 Kanal gösterim modu. 1'den fazla gösterim modu ayarlayabilme.
Çoklu Gösterim :
Merkezi İzleme :
Transfer :
Browser Desteği :
Çoklu Kapasite  :
Water Mark   :
Sıkıştırma Teknolojisi  :
1:40 ~ 1:2400 (Dinamik Sıkıştırma Oranı)
Sistem hatalarında otomatik yeniden başlatma.
Microsoft Windows 2000, Windows XP
Sıkıştırma Oranı   :
Watch Dog Fonksiyonu    :
İşletim Sistemleri   :
PC Tabanlı Kayıt Sistemleri ve VGUARD
PC tabanlı dijital görüntüleme ve kayıt sistemleri, esnek yapısı ve kolay kullanımı sayesinde gün geçtikçe daha da büyüyen güvenlik sektöründe yerini gittikçe sağlamlaştırıyor. Ülkemizde 2000 yılına kadar güvenlik amaçlı görüntü kaydı konusunda video kasetten başka bir şey akla gelmezken günümüzde artık dijital kayıt sistemleri konuşulmakta ve kullanılmaktadır. Kasetli Sistemler Artık Nostalji Oldu Kasete kayıt, dijital kayıt sistemlerinden önce bilinen ve kullanılan tek kayıt şekliydi. Bu sistemlerde,  kayıtlar zaman atmalı (Time Lapse) olarak yapılmakta veya gerçek zamanlı (Real Time) olarak en fazla 3 saat kayıt imkanı sunmaktaydı. Üçüncü saatin sonunda dolan kaset ya yeni boş bir kasetle değiştiriliyor ya da maliyetlerin de epey bir artması söz konusu olduğundan; önceden kaydedilmiş olan kasetlere tekrar yazdırma işlemi yapılıyordu. Tekrar kullanılan zamanla bozulduğundan yenileri ile değiştirilmeleri  gerekiyordu. Son yıllarda akıl almaz bir hızla gelişen bilişim teknolojileri güvenlik sektörünü de  etkilemiştir. Mikroişlemcilerinin hızlarının sürekli artması ve bunun paralelinde de işletim sistemlerinin daha istikrarlı olarak çalışması güvenlik sektöründe bu teknolojilerin daha ciddi olarak kullanılmasına olanak sağlamıştır. Böylece PC tabanlı kayıt sistemleri yaklaşık 5 -6 yıldır ülkemizde de etkin olarak kullanılmaya başlamıştır. Bugün, güvenlik sektörü için üretim yapan ve ürün geliştiren lider firmlar, kendi PC tabanlı ve Stand Alone kayıt cihazlarını ürün yelpazelerine ekleyerek,her geçen gün büyüyen bu pazardan pay almaya çalışmaktadırlar. Görüntü sıkıştırma tekniği ve standartları bakımından en  gelişmiş format olan H264 destekli DVR Kart ve Stand Alone kayıt cihazları artık herkes tarafından tercih edilen sistemlerdir. 

Full playback kontrolü - Tek tek tuşla geriye dönük izleme.
VGuard PC tabanlı dijital kayıt ve transfer sistemlerini incelemeye devam edelim.
VGuard'ın Dijital Sistemlere Geçiş Sürecine Katkısı Çok Fazla VGuard Türkiye'de dijital kayıt ve transfer sistemi deyince akla ilk gelen markalardan biridir. VGuard, güvenlik sektöründe analog sistemlerden digital sistemlere geçiş sürecinde etkin bir rol oynamıştır. VGuard pazara girdiği günden bu yana bir çok başarılı projeye imza atmış, kaliteli ve sorunsuz çalışan bir sistem olarak göze çarpmaktadır. Ayrıca VGuard'ı en çok tercih edilen DVR sistem yapan önemli  özellikleri uzun kayıt süresi ve hızlı görüntü transfer yeteneğidir. Chateau Yazılımı İle Komple Bir Güvenlik Sistemi VGuard DVR kartlarla beraber ücretsiz olarak verilen Chateau yazılımı, güvenlik sektörü için özel olarak geliştirilmiş bir güvenlik yazılımıdır. Bu sistem, video görüntüleri ile senkronize ses kaydı yapabilir,  profesyonel bir alarm sistemi gibi veya bina otomasyonu için kullanılabilir hatta hem yerelden hem de uzaktan tüm kameralarınızı ve otomasyon sisteminizi (Örn: ısı, ışık, alarm v.b. sistemleri) kontrol  etmenize imkan verir. Yani VGuard sistemleri uzun zamanlı kayıt ve denetim amaçlı olarak kullanılacağı gibi pek çok fonksiyonu bünyesinde barındıran çok gelişmiş bir alarm sistemi olarak da kullanılabilir. Sistem yöneticisi, Chateau yazılımına belirlediği kullanıcı adı ve parolalarıyla erişim sağlatabileceği gibi kullanıcılar istem yöneticisinin kendilerine tanıdığı yetkiler doğrultusunda programı kullanabilirler.  Program, benzer ürünlerin kullanıcı yönetimlerinden farklı olarak Supervisor, Administrator, User gibi değişik yetkilerde kullanıcılar oluşturulmasına imkan tanır.
Sadece VGuard İçin Geliştirilmiş SMICT Teknolojisi
VGuard PC Tabanlı Dvr kart sistemleri, yeni H264 Sıkıştırma Teknolojisinin yanında Chateau firması tarafından  geliştirilen ve sadece VGuard sistemleriyle kullanıcılara sunuılan SMICT (Super Motion Image  Compression Technology - Super Hareketli Görüntü Sıkıştırma Teknolojisi) teknolojisine de sahiptir. SMICT teknolojisi, güvenlik sektörü için geliştirilmiş ilk sıkıştırma formatı olmasının yanında kaliteli video görüntülerinin küçük dosya boyutlarıyla sabit diske kayıt edilmesine olanak verir. Küçülen dosya boyutlarıyla beraber VGuard sistemlerinin LAN (Yerel Bilgisayar Ağları), WAN (Geniş Alan Bilgisyar Ağları), Telefon Hatları (PSTN) ve Internet üzerinden görüntü transfer etme yeteneği inanılmaz seviyelere ulaşmaktadır. Günümüzde, Kamera Görüntüleri Delil Olarak Kullanılıyor VGuard sistemleriyle önceden kaydedilmiş video görüntüsünü sadece seyretmekle kalmıyor, görüntüyle senkronize bir şekilde sesleri de duyabilirsiniz. VGuard sistemlerine ait ses ve görüntü kayıtlarının  doğruluğu ve gerçekliği belgelenebilir. Bu sayede VGuard veya benzeri sistemlerle elde edilmiş ses ve  görüntüler artık mahkemelerde delil olarak kabul edilmeye başlanmıştır.

Uzak Noktadan Erişim Rahatlığı
Kullanıcı, Telefon, LAN, WAN veya Internet yoluyla ana bilgisayara bağlanarak görüntü transfer edebilir, kayıt yapabilir veya önceden kaydedilmiş arşiv dosyalarını kendi bilgisayarına aktarabilir. Benzer sistemlerden farklı olarak VGuard sistemlerinde uzak noktalardaki kullanıcılar kendilerine yetki  Verildiği takdirde birden fazla kamerayı aynı anda seyredebilirler. Ayrıca iki VGuard sistemi birbirlerine Bağlanarak çok yönlü görüntü transferi yapabilirler ve arşivlere erişim sağlayabilirler.
Celeron İşlemcide de Üstün Performans Sunan Yeni  VG-8CRT
Teknolojisini sürekli yenileyen VGuard, yeni VG-8CRT modelini 2007 haziran ayı sonunda kullanıcılarının hizmetine sunuldu. VG-8CRT modeli her kanalda gerçek zamanlı görüntü ve ses kaydı yaparken H264 sıkıştırma teknolojisini de kullanmaktadır. Kartın üzerinde Texas Instruments firmasının dijital bir işlemcisi bulunmaktadır. Görüntüyü tamamen bu işlemci işleyip sıkıştırmakta ve bu da bilgisayarınızın işlemcisine ekstra bir yük getirmemektedir. Böylelilkle düşük konfigrasyonlu bilgisyar sistemleinde bile yüksek performans sağlanmaktadır. İleri teknoloji güvenlik sistemleri her geçen gün daha da çok hayatımıza girecektir. Kısa bir zaman sonra '' olmazsa olmaz '' dediğimiz bir unsur olarak heryerde  karşımıza çıkacak gibi gözüküyor. Şiddet, hırsızlık, kapkaç gibi sayısı hızla artan olaylar karşısında geliştirilen güvenlik ürünlerinin ileride ki dönemlerde daha fazla caydırıcı rol üstleneceğini düşünüyoruz.

Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29