©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Bft Bariyer Sistemleri
Kullanım
Kollu Bariyer Sistemleri kurulacağı yer ve pozisyona göre destek ayaklı veya destek ayaksız çalışmaya uygun bir dizayna sahiptirler. 4 metre ve 6 metre lik boylarda üretilen bariyerler ara ölçülerde bir üst model seçilerek kullanılılar. Alçak tavanlı girişler için kırma kollu modelleri mevcuttur. Destek ayağının kaçınılmaz olduğu uzun kollu projelerde, destek ayağının montesi mümkün olmaz ise seyyar destek çatallı modeller en uygun çözümdür.
Teknik Özellikler
Bariyerler, 7 ile 10 saniye arasında açılma özelliğine sahip,  yüksek sirkülasyonlu otoparklarda mükemmel bir çözümdür. Otomatik kapanma fonksiyonu ile ikinci bir komut vermeye gerek duymaz  Kapınızın açık kalma riskini ortadan kaldırır. Otomatik kapanma süresi sistemin kullanıldığı projeye göre ayarlanabilir.Sistemler monofaze elektrik enerjisi ile çalışmakta kol boyutlarına göre farklı güçlerde üretilmektedir.
Güvenlik
Sıkışmaya karşı iki adet infrared algılayıcı dan oluşan emniyet sistemine sahiptir.Kol altı kullanılan balonlu fitil sayesinde aceleci kullanıcıların kola temaslarında aracın zarar görmesi engellenmiş olur.
Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29