©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Bina Otomasyon Sistemleri
Alarm Sistemleri
Yangın İhbar Sistemleri
Entegre Güvenlik Sistemleri
Entegre Edilen Güvenlik Sistemleri
Alarm Sistemi,  Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi,  Turnike Sistemi, Otopark Otomasyon Sistemi,  Plaka Okuma Sistemi,  Yazar Kasa Pos Sistemi, Cctv Kamera Sistemi, Yangın İhbar Sistemi, Bariyer Sistemi, Biometrik Geçiş Sistemleri, Parmak İzi Tanıma, İris tanıma, Damar Tanıma Sistemi, Yüz Tanıma Sistemi,  Entegre çalışmaktadır.
Bina otomasyon sistemleri ve akıllı bina uygulamaları yeni teknolojisi ile modern koruma ve güvenlik sistemidir. Yüksek güvenirlikli uygulamadır. Her tür binaya adapte olabilmektedir. Her sensör  ayrı kontrol altındadır. Tüm sertifikaları vardır. Fiyatı optimaldir. Yapısında modul ilkesinin kullanılması sayesinde sistem kolaylıkla genişletilebilir.1-10 sensörden 10000-50000 sensöre kadar çıkarılabilmektedir. Bilgisayar bağlantılı yangın koruma sistemi sayesinde, problemler çabuk ve kesin bulunmakta, detaylı bilgiler saklanmaktadır. Elektronik kart okuyucular ile Koruma sisteminin çalıştırılması / kapatılması sağlanabilmektedir. Dışarı taşınan modül sayesinde koruma sisteminin uzaktan çalıştırılması ve uzakdan gözetimi mümkün olmaktadır. Koruma sisteminin çalıştırılması / kapatılma işlevine sahip olan elektronik klavye, korunan tesisin yakınında bulunmaktadır. Bilgisayar, tesis planında olayın tipi ve yerini işaret ederek video görüntüsünü ekrana getirmektedir. GSM ağından ,internet'ten alarm uyarısının aktarılması yapılmaktadır. Alarm Haber Alama Merkezi ile ethernet ve gsm iletişim sağlamaktadır.Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri ( Personel Devam Takip Sistemleri ) Entegre Güvenlik Sistemleri
Entegre Edilen Güvenlik Sistemleri
Cctv Kamera Sistemi, Alarm Sistemi, Yangın İhbar Sistemi, Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi, Bariyer Sistemi, Turnike Sistemi, Otopark Otomasyon Sistemi, Biometrik Geçiş Sistemleri, Plaka Okuma Sistemi,  Yazar Kasa Pos Sistemi, Personel devam takip sistemleri ve kartlı geçiş kontrol sistemleri parmak izi tanıma sistemleri iris tanıma sistemleri ses tanıma sistemleri gibi gibi biometrik sistemleri ile entegre olabilen personelin mesai süresi içerisindeki hareketleri kayıt etmek için son derece kullanışlıdır, Personelin bina içerisindeki hareketlerini kontrol etmek, Verilen kartlar yardımıyla müşterileri bina içerisinde gözetmek, Tesisi uzaktan kontrol altında tutmak, Verilmiş olan kurallara göre olaylara otomatik tepki vermektedir. Yüzlerce noktada geçiş kontrolü imkanı bulunmakta Cihazın parazit önleyici kapasitesi yüksek olmaktadır. Olayların sisteminde,bilgisayarda ve geçiş kontrollerinde kaydı arşivleştirilmektedir. Monitördeki görüntüler bilgisayar vasıtasıyla yönlendirilmektedir. Çalışan ve müşterilere, türlü geçiş hakları(oda,vakit ve satatüsüne göre) sağlanmaktadır.  Çalışanların ve misafirlerin bina içinde bulundukları noktayı, zamanı görebilme imkanı bulunmakta Ağda çalışabilen operatörlerin sayısı sınırsızdır. Ziyaretçilerin giriş kartlarının otomasyonu Mesai süresinin ve disiplin ihlalleri kaydının  otomasyonu Çalışanların giriş kartlarının kaydının otomasyonu sağlanmaktadır. Personelin çalışma programının kontrolü sağlanmaktadır. Güvenlik görevlilerinin çalışma rejiminin kontrolü bulunmaktadır. Başka bir programda, Excel yazılımlı kişisel  bilgiler sisteme rahatlıkla kopyalanabilmektrdir. Sisteme giriş parola ile korunmaktadır. Şirketin kantinde peşinatsız satış yapılabilmektedir. Çalışanların fotograflarının yer aldığı ve gerekli bilgilerinin gösterildiği giriş kartları hazırlanabilmektedir. Yangın koruma sistemi ve video gözetim sistemi ile entegrasyon ve bütünleştirilebilmektedir Orijinal dizayn  portatif elektronik kart okuyucuları bulunmaktadır. Alarm Haber Alama Merkezi ile ethernet ve gsm iletişim sağlamaktadır.

Cctv Kamera Sistemleri ( Kapalı Devre Televizyon Sistemleri ) Entegre Güvenlik Sistemleri
Entegre Edilen Güvenlik Sistemleri
Cctv Kamera Sistemi, Alarm Sistemi, Yangın İhbar Sistemi, Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi, Bariyer Sistemi, Turnike Sistemi, Otopark Otomasyon Sistemi, Biometrik Geçiş Sistemleri, Plaka Okuma Sistemi,  Yazar Kasa Pos Sistemi, Cctv kamera sistemleri ve entegre güvenlik sistemlerini artık dünya'nın her yerinden kontrol edebilirsiniz.  Arşivde sınırsız hafıza bulunmaktadır. Aranan bilgiye ani erişilebilmektedir. Tesisinizde olan herşeyi hatasız olarak görüntülenip kayıt edilmektedir. Bütün kameraların aldığı görüntüler internet vasıtasıyla uzak mesafelerden görünebilmektedir. Sadece hareket kayıt edildiği için hard disk ekonomik olarak kullanılmaktadır. Senkron ses kaydı bulunmaktadır. Canlı cctv kamera video (25k/sn) DVD niteliği (768 x 576 piksel) Alarm girişleri /alarm çıkışları ile yonlendirilmektedir. Koruma güvenlik sistemi ve geçiş kontrol sistemi ile ce cctv kamera tam entegrasyon sağlanmaktadır. Verilen zaman, hareket faktörü ve sensör  uyarılarına göre cctv kamera video kaydı başlamaktadır. Cctv kamera görüntüleri ''BMP'',''JPEG '' formatlarında saklanmaktadır. Aşırı sıkıştırılabilen cctv kamera görüntüleri AVI formatına çevirilmektedir. Alarm Haber Alama Merkezi ile ethernet ve gsm iletişim sağlamaktadır.


Bina Otomasyon Sistemleri
Yazar Kasa Pos Otomasyon Sistemleri
Entegre Güvenlik Sistemleri
Entegre Edilen Güvenlik Sistemleri
Cctv Kamera Sistemi, Alarm Sistemi, Yangın İhbar Sistemi, Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi, Bariyer Sistemi, Turnike Sistemi, Otopark Otomasyon Sistemi, Biometrik Geçiş Sistemleri, Plaka Okuma Sistemi,  Yazar Kasa Pos Sistemi, Bina Otomasyon ve akıllı bina sistemleri ticari şirketlerinin kayıplarını azaltmaktadır, Servisin niteliğini artırmaktadır, Dünyanın her noktasından uzakdan kontrol imkanı sağlamaktadır. Kasa terminalleri ağının merkezi sistemin kontrolü altında çalışmasını sağlamaktadır, Gerçek zamanlı olarak etkili kontroldür, Bilgi analiz olanakları geniştir. Perakende ticaret şirketlerinde meydana gelen açıkların ''aslan payı'' nın bu şirketde çalışanların,daha doğrusu kasiyerlerin davranışları ile bağlantılı olabileceği hiç kimsenin mechuli değildir.Örnek olarak kodu okutulmuş gibi göstermek,daha ucuz bir malın kodunu el ile okutmak,bir başkası ile gizli anlaşmaya girmek v.b….mümkündür. KODOS entegre güvenlik sistemleri cctv kamera video gözetim sistemi yöneticilere ve koruma hizmetine zamanında hırsızlığın önlenmesi, ticaret elemanlarının davranışlarını gözetim altında tutması gibi olanakları sağlayarak çalışma  sürecine önemli derecede etkinleştirecektir. Birkaç kasa,aynı anda gerçek zamana bağlı olarak cctv kamera video gözetimi altında tutulmakta cctv kamera Video görüntü ve fiş verileri ekrana getirilerek birleştirilmekte  Seçilen kasa gerçek zamana bağlı olarak cctv kamera gözetim altında tutulmaktadır. Birkaç kasayı aynı zamanda ,geçen ve video görüntüsünü fiş bilgisi ile birleştiren video kayıt imkanı bulunmaktadır. Arşivde aranan cctv kamera kayıt bilgisine  hızlı erişim ( tarihe,zaman göre v.b…), Cctv kamera Video kaydı hareket dedektörü, sensör uyarısı,güvenlik noktasındaki operatörün yönelgesi üzerine başlamaktadır. Kasada yapılan tüm işlemlerin analiz imkanı bulunmaktadır.  Alarm Haber Alama Merkezi ile ethernet ve gsm iletişim sağlamaktadır.


Bina Otomasyon Sistemleri Otopark Otomasyon Sistemleri Plaka Tanıma Sistemleri Entegre Güvenlik Sistemleri
Entegre Edilen Güvenlik Sistemleri
Cctv Kamera Sistemi, Alarm Sistemi, Yangın İhbar Sistemi, Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi, Bariyer Sistemi, Turnike Sistemi, Otopark Otomasyon Sistemi, Biometrik Geçiş Sistemleri, Plaka Okuma Sistemi,  Yazar Kasa Pos Sistemi, Plaka Tanıma Sistemi ,araçların girişte ve çıkışta plaka ve elektronik kartlarının kontrolünün yapılmasını sağlamakta ve otomatik olarak girişe izin verebilmektedir. Araçların otopark yerleşim planına göre dağıtılması ve acil ses anons yapabilmektedir. Sürekli otoparka gelen araçların parkı kullanabilecekleri sürenin sistemde tanımlı olması ayarlanabilmektedir.  Plaka okuma sistemleri Otoparka giren ve çıkan tüm araçların plaka numaralarına göre sayısal kaydının yapılmasını sağlamaktadır.  Plaka tanıma sistemleri  araçların dağıtımının otopark alanındaki boş yerlere göre yapılmasını sağlamaktadır.  Sürekli  müşterilerinin elektronik kartlarla giriş ve çıkışlarının düzenlenmekte Bir sefere mahsus girişlerin, ödemeleri kontrol edilebilmektedir.  Özel bir program, otoparkın düzenli olarak doldurulmasını ve araçlar dağıtımının etkinleştirilmesini sağlamaktadır.  Tüm olayların arşive getirilmesini sağlamaktadır.  Sistemde saklı tüm bilgiler MS Excel v.b…programlarda işleme tabi tutulabilmekte Ağın kullanılması, uzakdan kontrol imkanını sağlamaktadır. Operatörlerin kişisel parolaları bulunmaktadır.  Operatörün iş başına geçtikden sonra , sistemde yapacağı her işlem ve değişiklik şahsın kendi adına sistemde kayıt edilmekte Kaybolan elektronik kartların kaydı tutulmaktadır.  Alarm Haber Alama Merkezi ile ethernet ve gsm iletişim sağlamaktadır.

Entegre Çalışan Güvenlik Sistemleri
Cctv Kamera Sistemi, Alarm Sistemi, Yangın İhbar Sistemi, Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi, Bariyer Sistemi, Turnike Sistemi, Otopark Otomasyon Sistemi, Biometrik Geçiş Sistemleri, Plaka Okuma Sistemi,  Yazar Kasa Pos Sistemi gibi sistemlerin tümü  Entegre edilebilmektedir.  Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri  Bina Otomasyon Sistemleri Alarm Sistemleri Yangın İhbar Sistemleri Entegre Güvenlik Sistemleri Otopark Otomasyon Sistemleri Plaka Tanıma Sistemleri Entegrasyonu
Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29