©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Isı Nem Takip Sistemi Otomasyonu

Isı nem takip sistemleri soğuk hava depoları, soğuk hava taşımacılığı, frigofirik soğuk hava taşımacılık sektörü, server odaları, sağlık brimleri, aşı odaları, sera otomasyonu, gibi isı ve nem takibi gerektiren ortamlarda kesintisiz 24 saat çalışan kayıt ve kontol sistemidir.

Isı ve nem takip sistemleri gsm hattı üzerinden tek merkezli yönetim için tasarlanmıştır. Birden fazla şehirde şubeleri olan işletmeler için gsm üzerinden ısı nem takip sistemi tüm şehir içi ve şehir dışı şubelerinizin tek merkezden kontrol altına almanıza imkan sağlamaktadır.

Isı nem takip sistemleri soğuk hava taşıma araçları için ısı nem takibi yanısıra araçların harita üzerinde hangi bölgede olduğunu ve geçmişe dönük hangi güzergahlarda bulunduğunu da takip altına almaktadır.

Isı nep takip sistemi için belirlenmiş alt seviyede olan ısı değerleri oluştuğunda sms ile ısı seviyesinin değerini sms veya mail olarak ve gsm çağrı olarak şirket yetkililerine bildirmektedir.

Isı nem takip sistemi bağlı bulunan tüm sistemlerin ısı ve nem takibini geçmiş tarihler de dahil detaylı olarak gün saat dakika aralıkları ile mail olarak manuel veya otomatik olarak raporlamatadır.

Isı nem takip sistemi entegre güvenlik sistemi olarak birçok alanda entegre edilebilir.Soğuk Hava Taşımacılık
Isı Nem Takip SistemiSoğuk Hava Depo
Isı Nem Takip SistemiGüvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29