©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Gps Personal Takip Sistemi
Harita Üzerinden Gps Mobil Takip Sistemi
Bağımsız bir personel gps takip sistemi sayesinde mobil olan herşeyi izleme imkanı sunan personel gps takip sistemleri ile evcil hayvanlarınızı, çocuklarınızı, önemli kargo ve paketlerinizi, şahsi evrak çantası gibi eşyalarınızı, otomobilinizi, tehlikeli görevlerde bulunan personelinizi harita üzerinden online olarak takip etmeniz  son derece basit hale gelmektedir. Gps Personal Takip Sistemi ile yapılabilen işlemler. Son kullanıcı herhangi bir server yada yazılım ihtiyacı duymuyor, çünkü CD içinde gelen yazılım ve haritalarıda içeriyor. (map point yada google earth yüklenmeli TR haritaları için). Lokasyon bilgileri GPRS üstünden belirlenmiş bir sabit IP adresi üzerinden (kullanıcının) adresine geliyor ve harita üzerinde nerede hangi lokasyonda olduğu online olarak görüntülenip takip edilebiliyor. Bu işlem SMS üzerinden de  yapılabiliniyor, kullanıcının GSM modemi olmalı yada normal ceptelefonuna SMS olarak gelebiliyor. Formatı lokasyon birimindedir Gsm operatörü lokasyon bilgilerini cadde ismi ile gönderiyorsa SMS de cadde ismide görmek mümkün. (bunlar kullanıcı tarafından rahatlıkla yapılıyor herhangi bir teknik eleman ihtiyacı gerekmiyor ). 5 Ad farklı telefon numaralarına SMS yada arama yapma ve alarm verme özelliği bulunuyor. ( Cep telefonu olarak ta kullanılabiliyor )  Sessiz arama yapılarak kişi ve ortam dinleme özelliği sayesinde ürün diğer takip sistemlerinin bir adım önünde kullanım özellikleri sunabilmektedir. Her 20 saniyede bir bölge, lokasyon yenileme kapesitesi ile etkin bir takip sağlayabiliyor. Küçük ve estetik yapısı ile rahat taşınabilme ve çantalar içinde gsm hattını algılama özelliği diğer avantajları arasında bulunuyor. Özet olarak bu ürün son kullanıcıya hitap eden ve kurulumu oldukça basitleştirilmiş olan gps personel takip sistemi her hangi bir extra yazılıma ihtiyaç duymadan google earth haritası ile çalışabiliyor.
Gps Personal takip sistemi özellikleri
8 tane numara arama özelliği ve herhangi bir kulaklık yada microfon olmadan çalışabiliyor. Otomatik cevaplama ( Auto answer ) özelliği sayesinde uzaktan yönetilebiliyor, Otomatik cevaplama sayısını cihazın kaç kere çalıcağını ayarladıkta sonra gps takip sistemleri aramanıza cevap veriyor. Gps takip sistemlerine sesiz aramada yapabiliyorsunuz. (gizli arama) Bilgisayarda konfigüre edilirken kullanıcı tarafından şifre verilebiliyor. GSM üstünden SMS veya GPRS üzerinden komut yollanabiliyor vayrıca lokasyon bilgileri size cihaz tarfından gönderiliyor. Cep telefonunuzdan fix? yazıp Gps takip sistemi numarasına yolladığınızda size  IMEI bilgileri bölge ( lokasyon )  bilgiler sms olarak cep telefonunuzada gorülebiliyor. Magnatic Deviation otomatik olarak yapılıyor. Önceden  belirlenmiş bir  alanların dışına çıkıldığın zaman alarm uyarısı verebiliyor. Gps Personal Takip Sistemi hız bilgileri online olarak gösterebiliyor.  En büyük özelliği, size bağlı olarak istenen aralıklarda ve belli bir düzende bilgi yolluyor, Cep telefonunuzdan yolladığınız sms ile Gps Personal Takip Sistemi çalışmaya başlıyor. IP adresi belirmek sartıyla internet ortamına açık bir ürün olduğu için DNS Server özelliklerini destekliyor. GPRS yada GSM üstünden. Ürünle birlikte gelen USB iletişim kablosu ve aynı zamanda sarj koblosu USB den yapılıyor, ürün konfigüre yazılımları, harta yazılımları, kullanım kılavuzları ile birlikte geliyor.
Gps Personal Takip Sistemleri
Harita Üzerinden Mobil Gps Takip Sistemi


Bağımsız personel gps takip sistemi ile mobil olan  evcil hayvanlarınızı, çocuklarınızı, önemli kargo ve paketlerinizi, şahsi evrak çantası gibi eşyalarınızı, otomobilinizi, tehlikeli görevlerde bulunan personelinizi harita üzerinden online olarak takip edebilirsiniz.
Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29