©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Süpheli Obje Algılama Sistemi
Özellikler
Hava alanlarında, otobüs duraklarında, tren istasyonlarında, vapur iskelelerinde bırakılabilecek şüpheli paketleri otomatik olarak algılar ve uyarı verir. Alanı öğrenir ve sadece şüpheli obje algıladığı zaman alarm verir. Alanda sürekli olan hareketlerini algılar ve bu hareketlerde alarm vermez. Şüpheli obje yerleştirilmesinden önceki ve sonraki kayıtları tutar Operatörün gözünden kaçabilecek ortamdaki değişiklikleri algılar İzlenecek çok sayıda nokta olan yerlerde ve sınırlı sayıda güvenlik görevlisinin olduğu durumlarda zaman kazandırır. Harici veya sesli bir alarmı tetikleyebilir. Operatöre sadece şüpheli nesnelere odaklanma imkanı verir. Müzelerde, yeni yapılan değişimleri veya yok olan eserleri anında tespit eder ve uyarı verir. Park etme yasağı olan yerlerde veya park süresinin sınırlı olduğu yerlerde park ihlallerini algılar ve uyarı verir.
Akıllı Hareket Algılama Sistemi
Alanı öğrenir ve şüpheli biçimde hareket eden objeleri bulabilir. Sürekli olan ağaç, su ve deniz hareketlerini algılar ve bu hareketlerde alarm vermez. Hareketin yönünü algılar, hareketin yönüne bağlı olarak alarm programlanabilir.  Dome kamera ile hareket eden bir objeyi takip edebilir. ION HDR lere entegre edilebilir. Sistem, yağmur, kar, rüzgar gibi doğa olaylarından etkilenmez. Oluşabilecek ortamdaki değişimleri süzebilir. Sadece hareket eden nesnelere odaklanır.
Otomatik Kamera Takip Sistemi
Özellikler
Hareketli kamera hareket eden nesneyi otomatik takip eder. Operatörün gözünden kaçabilecek durumlarda nesneyi takip eder ve kaydeder. Hareketin yönünü algılar, hareketin yönüne bağlı olarak alarm programlanabilir. ION HDR lere entegre edilebilir Askeri Alanların, sınırların güvenliğinde kişileri takip eder ve kaydeder. Girilmesi yasak olan bölgelerin güvenliğinde kullanılabilir Otopark güvenliğinde kullanılabilir. Depo hangar gibi alanların güvenliğinde
HDR Sirius
NDVR - LION
Video Server
Cctv Ndvr Kayıt Yönetim Sistemi
Şüpheli Obje Algılama Sistemi
Akıllı Hareket Algılama Sistemi
Otomatik Kamera Takip Sistemi


Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29