©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
FİRMA PROFİLİ
Lider Güvenlik Alarm & Cctv Kamera Sistemleri San. Tic. Ldt. Şti 2002 yılında kurulmuştur. Kurucularının önceki sektör deneyimleri ile 20 yıllık bir birikime sahiptir. Firmamız bir taahhüt firmasıdır. Müteahhit olarak imza attığı projeler Sabancı Holdinge ait TEKNOSA - KLİK satış mağazaları ile Doğuş Holding e ait olan TANSAŞ magazalarının Türkiye çapında açmış olduğu tüm mağazaların Soygun İhbar Yangın İhbar ve Kapalı devre TV ( CCTV ) sistemlerinin kurulması ve işletilmesinin yanı sıra, Alarm Haber Alma Merkezimize bağlı olarak hizmetlerimizden yararlanmaktadırlar. 250 mağaza yaklaşık bir yıl içinde teslim edilmiştir. Binlerce dedektörün kullanıldığı bu projelerde 350.000 m2. kapalı alanın güvenliği sağlanmıştır. İzmir Ticaret Odası önderliğinde kurulan herbiri 500 m2 olan 246 villa'dan oluşan
GELİŞEN TEKNOLOJİ VE ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Son zamanlarda belli bir oranda artış gösteren işyeri ve evler de hırsızlık oranları yüksek seviyelere ulaşmaktadır. Fiziksel olarak alınan, çelik kapı ve ferforje doğrama gibi önlemler yeterli gelmemektedir. Alarm merkezine bağlı bir alarm sistemi, Fiziksel önlemlerden daha ekonomik ve güvenilir, cazip bir seçim haline gelmektedir. Lider Güvenlik elektronik güvenlik sistemleri gelişen teknoloji sayesinde, dijital güvenlik sistemleri, yangın & soygun ihbar ve hırsız alarm sistemleri, cctv kamera sistemleri, görüntülü interkom sistemleri, alarm haberalma merkezi hizmetleri, bu ileri teknolojiden fazlasıyla yararlanmaktadır. Tüm dünyada elektronik güvenlik hizmetleri birinci derecede önemli olmaya devam ederek, Elektronik guvenlik sektörün dahada çok gelişeceğini, Güvenlik sistemleri nin neredeyse her sektörde evlere ve işyerine gireceğinin sinyallerini vermektedir.

İTOKENT köşklerinin tüm Soygun İhbar, Yangın İhbar, Kapalı devre TV (CCTV) sistemleri, Çevre Güvenlik, Kartlı Giriş Kontrol sistemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Askeri tesisler ile resmi kurumlara yapılan sistemler dışında 1000'in üzerinde bireysel müşterimize kurulan sistemler ile birlikte ortalama 1.000.000 m2 kapalı alanın elektronik güvenlik sistemleri firmamız tarafından tesis edilmiştir. Satış sonrası hizmetlerimiz; Yıllık bakım anlaşmaları, servis ve Alarm Haber Alma Merkezi hizmetleri tüm müşterilerimize kesintsiz, en hızlı şekilde verilmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizdir. Firmamızın alt yapısı ulusararası standartlardadır. Sahip olduğumuz belgeler, TSEK,Marka Tescil Belgesi, Alarm Haber Alma Merkezi Kurma ve İşletme Yeterlilik Belgesi Alarm Sistemi Kurma Yeterlilik Belgesi Nato Güvenlik Belgesi olup firmamız 2495 sayılı yasa kapsamındadır. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları güvenlik sistemlerini, uluslararası kalite standartlarında ürünler ile, en iyi şekilde ve en uygun şartlarla konusunda uzman elemanlarımızla sağlamaktayız.

Alarm sistemleri hırsız güvenlik amaçlı gelişerek yanlış alarm vermeyen akıllı alarm sistemleri ve  kablosuz alarm sistemleri sayesinde kedi köpek gibi evcil hayvanları algılamayan soygun ihbar sistemleri iç alan ve dış alanda çalışan, dijital güvenlik, pet pır dedektörler ve ilave edilebilen yangın güvenlik sensörleri extra  lpg gaz dedektörü, su basma dedektörü ve çevre güvenlik sistemleri  yangın ihbar sistemi ile entegre olabilen alarm güvenlik sistemleri hırsız alarm dışındada kullanılabilen son derece kapsamlı entegre olabilen elektronik  güvenlik  pakedi oluşturmaktadır. Alarm Sistemleri için vazgeçilmez bir hizmet olan ve 24 saat kesintisiz hizmet veren alarm haberalma merkezleri, evde veya işyerindeki elektrik kesintisi, telefon hattı arızası, akü arızası, pır dedektör arızası, gibi oluşabilecek tüm arızaları ve sirenlerin hala çalıp çalmadığı, alarm sisteminizin saat kaçta kurulduğu, hangi bölgeden kaç defa alarm geldiği gibi detayları kontrol güvenlik önlemleri için emniyet birimlerine ve yetkililere 24 saat  bilgi ulaştırmakta  ve çözüm üretmektedir.
Cctv Kamera Sistemleri  hareket algıladığında kayıt yapan  (Video Kamera Motion Dedektion) hareketi algılama modunda dijital fotoğraf çekebilen ve kayıt yapabilen digital kamera ve ip kamera 'lar hareket alanı seçebileceğiniz şekilde dvd kalitesinde dvr dijital kayıt yapan güvenlik kameraları dijital ortamda cep telefonu ve internet üzerinden kamera ip adresi ile evden veya işyerinden görüntü transferi yapmaktadır. Gizli cctv kamera sistemleri sayesinde denetim ve kontrol sistemi kurmak ve yönetmek popüler bir gereksinim olmuştur. Güvenlik Kamera Sistemleri için çok fazla alternatif ve çözüm bulunmaktadır,  Speed dome kamera sistemi ise saniyede 360 derece dönebilen pan tilt 36 optik zoom yapabilme özellikleri ile sabit kameraların görüntülemeyceği bölgeleri yakınlaştırma yapabilmektedir, speed dome cctv camera  özel alanlarda vazgeçilmez  bir ozel güvenlik çözümü sunmaktadır. 

Kablosuz  ccd kamera  sistemleri ve network üzerinde çalışan ip kamera sistemleri türkiyede son yıllarda talep gören ve gelecek vadeden sistemler olarak  yerlerini almıştır. Gps araç takip sistemleri aracınızın içine monte edilen gsm modulü türkcell sim kart data hattı sayesinde otomobil ve diğer motorlu araçların nerede olduğunu ve hangi sürat ile ilerlediğini,  geriye dönük hangi güzergahlardan yol aldıklarını, Harita üzerinden gösteren araç takip sistemleri, bildirdiğiniz birçok noktalara araç geldiğinide cep telefonunuza sms ile bildirmesi özellikleri ile şirket araçları için mükemmel bir denetim ve kontrol sağlamaktadır.


Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29