©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Support 320x240
Observe Live view and
playback simultaneously
Intelligent motion detection
for each cameras
(Multi-zones & Multi-channels)
Multiple recording modes :
Continuous,
Time-Lapse and Event Recording
Pan  Tilt Zoom  Focus Preset Group control
Watch Dog Function Easy S/W upgrade & data backup
with HDD, CD-RW, DVD, DAT, ZIP, AVI etc
Remote access via Network - Monitoring
Searching from anywhere in the world,
Recording & Pan/Tilt control from remote sites.
User Friendly InterfaceEZ-UDVR BX
COBALT DVR
Tüm Anakartlara Uyumlu Dvr Kayıt Sistemi
EZ UDVR LT

4H / 8CH MPEG 4 USB DVR
Easy Installation by
USB port as external type PCI DVR
Display & recording MPEG 4


Product Features
7.5fps display & 7.5fps recording (Data Size :
Average 2~5Kb/Frame in 30% Motion)
30fps display & 30fps recording by twin setting
1ch precise Audio synchronization with video Input
Various display mode by Full Screen, 1 / 4 / 6 / 8 division

Support 320x240
Observe Live view and
playback simultaneously
Intelligent motion detection
for each cameras
(Multi-zones & Multi-channels)
Multiple recording modes :
Continuous, Time-Lapse and Event Recording
Pan/Tilt/Zoom/Focus/Preset/Group control
Watch Dog Function
Easy S/W upgrade & data backup with
HDD, CD-RW, DVD, DAT, ZIP, AVI etc
Remote access via Network - Monitoring
Searching from anywhere in the world,
Recording & Pan/Tilt control from remote sites.
User Friendly Interface
EZ-UDVR LT
COBALT DVR 4 Kanal Kamera Kayıt Sistemi
Tüm Anakartlara Uyumlu Dvr Kayıt Sistemi
4 Kanal Usb MPEG4 Cctv Kamera Kayıt Sistemi

4 Kanal Usb MPEG4 Cctv Kamera Kayıt Sistemi

EZ UDVR BX

Real time USB DVR4CH / 8CH MPEG 4 As external type PCI DVR  Easy Installation by USB port Recording MPEG 4 &Realtime display

Product Features
120fps display & 120fps recording  (Data Size : Average 2~5Kb/Frame in 30% Motion) 120fps display 120fps recording by twin setting 1ch precise Audio synchronization with video Input Various display mode by Full Screen, 1 / 4 / 6 / 8 division

Cobalt UDVR
Kim Demiş Dizüstü Bilgisayar Dvr Kayıt Yapamaz Diye
Dizüstü bilgisayarda (laptop) kayıt yapabilir Sabit IP gerektirmez, internet explorer dan ürün kodu ile bağlanabilme özelliğine sahiptir  Lisanslı Türkçe yazılım İnternet üzerinden tüm sistem ve kayıt ayarları yapılabilir  USB 1.1 VE 2.0 DESTEĞİ (PCI YUVA GEREKTİRMEZ)  Tek bir servera aynı anda 8 kullanıcı bağlanabilir  4 Kanal görüntü, 1 kanal ses, 120 fps.izleme ve kayıt Tek sistemde 8 kanal 240 fps e çıkabilme  MPEG4 sıkıştırma teknolojisi  PSTN / ISDN / ADSL / Kablo Modem/ Internet/ LAN üzerinden erişim  Sınırsız hareket algılama özelliği *P/ T/ Z kontrol  Alarm öncesi ve sonrası kayıt özelliği  Aynı anda 4 kanal play- back yapabilme  internet üzerinden görüntülü + sesli iletişim  Görüntülü + sesli iletişim Dijital kayıt ve tranfer kartları, dijital kayıt cihazlarının yapabildiği standart tüm işlemler Gelişmiş resim sıkıştırma teknojisiyle görüntü kalitesinide arttırdı. Hızlı büyüyen Türkiye ekonomisi dinamik bir sürece de beraberinde getirdi. İnsanlar sürekli yenilenen teknoloji ile daha senkronize yaşamaya başladı. Bu hızlı gelişim güvenli bir yaşamı da zorunluluk ile beraber güvenlik, en gözde sektörlerden biri haline geldi.  Öyle ki hemen hemen her ev ve iş yerinde bir alarm sistemi, tüm yeni bina projelerinde de görüntü sistemleri yer almaya başladı. Güvenlik firmalarının pazarlama stratejileri değişti, daha kalabalık kitleler hedef haline geldi. İhtiyaca özel tasarlanmış ürünler ve daha ekonomik çözümler sunulmaya başlandı. Bu gelişim paralelinde sektörde kullanılan teknolojilerde gelişti.ürün yelpazesigenişledi.  Bu değişim görüntü kayıt sistemlerinde de kendini gösterdi. Kayıt cihazları Pazar paylarını gerek internet üzerinden erişim hızı gerekse daha ekonomik oluşları sebebiyle  Bilgisayar altyapılı dijital kayıt teknolojileri ile paylaşmak zorunda kaldı. Dijital görüntü kayıt ve transfer kartları,dijital kayıt cihazlarının yapabildiği standart tüm işlemlerin yanı sıra  Gelişmiş resim sıkıştırma teknolojisiyle görüntü kalitesini de arttırdı. Entegre edildiği bilgisayarın sahip olduğu avantajlar paralelinde kayıt sürelerinde de dijital kayıt cihazlarını geride bıraktı. PC tabanlı bu teknolojiler dev sanayi tesislerinden  otellere okullardan evlere  kadar tüm piyasada tercih edilmeye başladı.

Güvenlik Yanında Denetim Avantajı
Montajı ve kurulumu profesyonellik gerektiren dijital kayıt ve transfer  kartlarının en önemli özelliklerinden biri entegre edildiği PC ile uyum sağlamasıdır.  Bu sebeple özellikle  çok kameralı sistemler için server tipli yeni PC'ler oluşturulur.  İlave maliyetlere gerek kalmaksızın yazılım ile bir çok lokasyondan idare yetkisi tanımlar PC'ye eklenecek yeni kartlar ile kanal sayısı kolaylıkla arttırılır.  İnternet üzerinden erişimde gösterdiği yüksek performans ile denetim avantajı kazandırılır.
Cobalt UDVR
Hengtong Digital Kayıt ve Transfer Kartlarının  Güvenlik  Sistemleri gerçek zamanlı (real time ) kayıt teknolojisine Cobalt UDVR ile aktif bir bakış açısı getirdi. Dünyanın En Şık DVR'ı 15x15x4 boyutları,dekoratif ve şık görüntüsüyle her türlü ortamda rahatlıkla kullanılır. CE ve ilgili uluslararası standartlara uygundur.
Mobil Özelliği
Digital kayıt kartları özel PC'lere entegre edilir .  Ancak Cobalt UDVR bilgisayardan bağımsız olup tüm PC 'ler ile uyum gösterir. Dizüstü bilgisayar ile calışan PC tabanlı tek digital kayıt cihazıdır. PC anakart uyumsuzluğu sorununa kesin çözümdür. Cep telefonu ile uzaktan izleme özelliğine sahiptir.Analoggörüntü transferi sağlar. TV out avantajı ile görüntüleri televizyondan da izlemeye olanak verir.
Kurulum Kolaylığı
Digital kayıt kartları kurulum ve montajda profesyonellik gerektirir. Cobalt UDVRuygulama yapılacak herhangi bir PC'ye sadece USB kablosu ile bağlanır. Detaylı bir teknik bilgiye gerek kalmaz Bağlanacağı  PC'ye yüklenecek kolay yazılımı ile birkaç dakikada kullanıma hazırdır.
Aynı Zamanda Bir Alarm Sistemi
Cobalt UDVR , kendisine  entegre edilecek hareket detektörleri ve siren ile  kamera kayıt cihazıişlevinin yanından alarm sistemi özelliği de kazanır.
Uzaktan Erişimde Çok Daha Avantajlı
Cobalt UDVR canlı izlemede sahip olduğu gerçek zamanlı (real time) izleme kolaylığını  uzaktan erişimde de gösterir.İnternet üzerinde izleme yapılacak PC ' ye ayrı bir yazılım yükleme gereği yoktur. Uzaktan erişimde canlı ve kayıtlı görüntülere rahatlıkla ulaşılır. Çift yönlü ses transferi (tele - konferans) sağlar.Ürünün seri kodu ile sabit IP gerektirmeden bağlantı yapılabilir. Tüm kullanıcı ayarlarını uzaktan değiştirmek mümkündür.

Dijital zoom özelliği :
Bu sayede görüntünün  belli bir parçası belirli bir seviyeye kadar bozulmadan  büyütülerek daha detaylı görüntü analizi yapabilmektedir.  İstenirse  bu görüntü CD' ye kaydedilip delil amaçlı kullanılabilir . MPEG - 4 hardware çift sıkıştırma yaparak çok daha yüksek görüntü kalitesi sunmaktadır . Elbetteki internet üzerindeki  performansı  da LT (light) modeline göre %20 daha  fazladır.  Ekstra TV - out çıkışı ile lokal olarak televizyon  veya monitore spot görüntü çıkışı verebilir.
Cobalt UDVR Neden  Tercih Edilecek ?
Kurulum yapan güvenlik firmaları için her teknoloji gibi PC tabanlı kayıt  sistemleri de bu hızlı gelişime  göre kendini yenilemektedir. Kompleks sistemler Cobalt   UDVR ile daha kolaylaşmış  ve gelişmiştir.  Tüm sektörlerde olduğu gibi güvenlik  sektöründe de zaman en önemli maliyetlerin başında  gelmektedir. Müşteri memnuniyeti önemli bir tercih sebebi oluşturmaktadır.  Teknoloji hizmeti veren tüm firmaların en önemli sorunu olan kullanıcı problemlerini ,  kurulum sonrası servis hizmetlerini sıfıra indirmektedir. Kolay içeriği teknik servis eğitimlerini kolaylaştırmaktadır.  Piyasadaki klasik DVR kartlara göre daha ekonomik  ve daha yüksek performanstadır. Tek bir ürünle hem alarm sistemi hem görüntü sistemi kurulumu  yapılarak  firmalara rakiplerine göre tercih edilme avantajı kazandıracaktır.
Son kullanıcı  İçin
Görüntü ve alarm sistemleri güvenlik özelliği ile hırsızlara karşı , denetim özellikleri ile eleman kontrolü , uzaktan erişim özellikleri ile ev-iş yeri takibi açısından oldukça önemlidir. Daha ekonomik çözümler , teknolojinin gelişimi ve çeşitliliği ile daha önem kazanmıştır. Kompleks sistemler hem daha pahalıdır hem de ayrıntılı kullanıcı bilgisi gerektirir. Basit problemlerde kullanıcı müdahalesi sorun olmaktadır. Cobalt UDVR ile tüm bu sorunlar avantaja dönüşmektedir. Kolay kurulum ve kullanışlı içerik teknolojik bilgisi olmayan kişiler için bile bu tür sistemleri basitleştirecektir. Özellikle uzaktan erişim avantajları ile herhangi bir lokasyondan bile kontrol edilebilecektir. Güvenlik kamerası cep telefonu üzerinden ulaşım imkanı sağlayarak özellikle  çalışan anneler ve sürekli seyahat halinde olan kişilere inanılmaz kolaylık sağlayacaktır.Dijital zoom özelliği :
Bu sayede görüntünün  belli bir parçası belirli bir seviyeye kadar bozulmadan  büyütülerek daha detaylı görüntü analizi yapabilmektedir.  İstenirse  bu görüntü CD' ye kaydedilip delil amaçlı kullanılabilir . MPEG - 4 hardware çift sıkıştırma yaparak çok daha yüksek görüntü kalitesi sunmaktadır . Elbetteki internet üzerindeki  performansı  da LT (light) modeline göre %20 daha  fazladır.  Ekstra TV - out çıkışı ile lokal olarak televizyon  veya monitore spot görüntü çıkışı verebilir.
Cobalt UDVR Neden  Tercih Edilecek ?
Kurulum yapan güvenlik firmaları için her teknoloji gibi PC tabanlı kayıt  sistemleri de bu hızlı gelişime  göre kendini yenilemektedir. Kompleks sistemler Cobalt   UDVR ile daha kolaylaşmış  ve gelişmiştir.  Tüm sektörlerde olduğu gibi güvenlik  sektöründe de zaman en önemli maliyetlerin başında  gelmektedir. Müşteri memnuniyeti önemli bir tercih sebebi oluşturmaktadır.  Teknoloji hizmeti veren tüm firmaların en önemli sorunu olan kullanıcı problemlerini ,  kurulum sonrası servis hizmetlerini sıfıra indirmektedir. Kolay içeriği teknik servis eğitimlerini kolaylaştırmaktadır.  Piyasadaki klasik DVR kartlara göre daha ekonomik  ve daha yüksek performanstadır. Tek bir ürünle hem alarm sistemi hem görüntü sistemi kurulumu  yapılarak  firmalara rakiplerine göre tercih edilme avantajı kazandıracaktır.
Son kullanıcı  İçin
Görüntü ve alarm sistemleri güvenlik özelliği ile hırsızlara karşı , denetim özellikleri ile eleman kontrolü , uzaktan erişim özellikleri ile ev-iş yeri takibi açısından oldukça önemlidir. Daha ekonomik çözümler , teknolojinin gelişimi ve çeşitliliği ile daha önem kazanmıştır. Kompleks sistemler hem daha pahalıdır hem de ayrıntılı kullanıcı bilgisi gerektirir. Basit problemlerde kullanıcı müdahalesi sorun olmaktadır. Cobalt UDVR ile tüm bu sorunlar avantaja dönüşmektedir. Kolay kurulum ve kullanışlı içerik teknolojik bilgisi olmayan kişiler için bile bu tür sistemleri basitleştirecektir. Özellikle uzaktan erişim avantajları ile herhangi bir lokasyondan bile kontrol edilebilecektir. Güvenlik kamerası cep telefonu üzerinden ulaşım imkanı sağlayarak özellikle  çalışan anneler ve sürekli seyahat halinde olan kişilere inanılmaz kolaylık sağlayacaktır.Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29