©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Gizli Kamera Sistemleri
Teknoloji harikası gizli kamera sistemleri ile artık herşeyi görüntüleyebilmek mümkün hale gelmiştir.  Bir süre öncesine kadar  gizli kamera teknolojileri bir sır gibi saklanan gizli mikro kameralar ekonomik ve amacına uygun çözümler sunuyor. Gizli kamera sistemi Bond filmlerinde bilim-kurgu unsuru olarak kullanılan bu gizli  kameralar sayesinde artık günlük hayatın her aşamasında birileri tarafından görüntülenme paranoyası da giderek yayılan bir hastalık haline geliyor. Kravat, kol saati, trafik kukası, masa lambası veya saati, güneş gözlüğü, mont, elektrik prizi, yangın alarmı veya karton dosya şeklindeki gizli kamera sistemleri ve mikro kameraların gizlemek oldukça kolaylaşmıştır. Telsiz ve kablosuz iletişim ile çalıştırılan gizli kameralar  çekilen kamera görüntülerini  metrece mesafedeki bir dvr  kayıt sistemine kayıt yapma imkanı sağlıyor. Milimetrik ölçülerdeki gizli  kamera sistemi  enerjilerini üzerlerinde bulunan küçük pillerden alıyorlar ve saatlerce çekim yapabiliyorlar. En fazla tercih edilen gizli kamera türlerinden biri ofislerde bulunan duman dedektörleri de cctv gizli kamera sistemleri  için  uygun araçlar arasında bulunuyor. Görevimiz Tehlike filminde kullanılan gözlük şeklindeki gizli kameralar artık herkesin kullanımına sunuldu. Özel kılıfı ile birlikte satılan bu güneş gözlüğü şeklindeki gizli kamera verici ve pilini kılıfında saklıyor. Ceket ve gömlek cebine sıradan bir gözlük gibi yerleştirilen gizli kamera sistemi saatlerce çekim yapabiliyor.
MİKRO GİZLİ KAMERA VE DİJİTAL VİDEO KAYIT CİHAZI BİRARADA
DÜNYANIN EN KÜÇÜK VE HAFİF KAYITLI GİZLİ KAMERASI
Kendi bünyesindeki Video kayıt özelliği, hafifliği ve küçüklüğü sayesinde emsalsiz bir gizli kameradır. Diledğiniz heryere yerleştirebilir ve kolaylıkla gizleyebilirsiniz. Kolay taşınabilen hafif  mikro ebatlarda gizli kamera ihtiyacı için  ideal çözüm sunan, üzerindeki hafıza kartına ekstra ek bir donanım gerekmeden kamera kayıdı yapabilen mikro ölçülerde bir süper gizli kamera sistemidir. Pinhole ( İğne deliği ) gizli kamerası ile enerji olmadan üzrendeki pili ile 2 saat sürekli kamera kayıdı yapabilen süper mikro gizli kamera ve kayıt sistemi, heryere gizlenebilecek esnek bir kişisel güvenlik çözümü sunmaktadır. Yeni teknolojisi ile oldukça başarılı bir görüntü ve kayıt kalitesi sağlamaktadır.
Genel Özellikleri :
Ölçüler : 73mm x 22mm x 13mm Ağırlık : 18g (batarya dahil) Video Kayıt Formatı : Mpeg4 3GP video format Enerji : Li-Ion Rechargeable battery  Hafıza : Harici Micro SD Card ( max.2GB ) Video Oynatımı : Pc üzerinde Quicktime yazılımı ile Şarj Süresi : max. 2 Saat (Usb üzerinden) Video Kayıt Ölçüsü : Her dakika için ~500Kbyte Video Kayıt Ölçüsü : 3GP Formatı ile 176x144 pixel Video Kayıt Şekli : Hafıza dolana kadar sürekli veya manuel Sürekli Kayıtta Bayarya Ömrü : 2 Saat Sesli Video Kayıt : Dahili Mikrofon ile evet Video Kayıt Süresi : 512MB=10 Saat / 1GB=19 Saat / 2GB=37,5 Saat Kamera : ¼" CMOS 5.Generation Film Hızı : 1

Gizli Kamera Sistemleri Nerede Kullanılır ?
Gizli kameralar insanları en doğal haliyle görüntüler. Gizli kamera sistemi adının tersine gizliliği ortadan kaldırır. Gizli  kamera sistemleri bulunduğu ortamlarda eğer birileri diğer insanlara zarar verebilecek  gizli ve kirli işler çeviriyorlarsa bütün bunlar gözler önüne serilir. Kablosuz gizli kamera sistemi  bu özellikleri nedeniyle yasadışı işler çeviren kötü insanların korkulu rüyası olmuştur.


Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29