©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Audio-Video-Sender ( İç Alan ) 100 Metre
İşletmenizin tüm birimlerinin gözünüzün önünde olması AVS transmitter ve reciever ile görme ve duyma imkanını size sunuyor. Mevcut kablolu cctv kamera sistemleri görüntü kalitesinden ödün vermeden kablosuz çalışma imkanına sunan görüntü aktarma üniteleri, dvr kayıt sistemleri ne uyumlu ve sorunsuz çalışmaktadır. İç alanlarda kablosuz cctv uygulamalarında mekanda bulunan duvarların yoğunluğuna göre görüntü iletme mesafeleri değişim göstermektedir. Frekans aralığına bağlı olarak kablosuz cctv sistemlerinin sayısı 4 ad frekans aralığında çalışmaktadır. Kablosuz  kamera antenlerinin kamera seviyesinde olması mesafelerin maximum olması açısından önemlidir. Kablosuz av sinyalinin önündeki engelleri aşması için antenler güçlendirilerek daha uzak mesafelere görüntü aktarması sağlanabilir. Kameralarınızı kablosuza çevirin, kablo çekilemeyecek alanlarda video sinyalinizi kablosuz taşıyın.
Radyo Link Görüntü Ses ve Data Aktarıcı ( Dış Alan ) 1 -
Kablosuz kamera sistemleri ile tüm işletmenizi 24 saat gözünüzün önüne getirmektedir. Kablosuz kamera sistemleri işletmenizin, fabrikanızın, deponuzun veya şantiyenizin tüm birimlerinin her saniye gözünüzün önünde olması için, Kapalı devre cctv kamera sistemleri için dış mekanlarda kullanılan radyolink görüntü ses ve data aktarma üniteleri sayesinde (mevcut mekandan izleme), açık devre (uzak mesafeden izleme, örneğin; evinizden, yazlığınızdan, harici ofisinizden) ile görme duyma ve uzaktan yönlendirme imkanını size sunuyor. Mevcut kablolu cctv kamera sistemleri görüntü kalitesinden ödün vermeden kablosuz çalışma imkanı sunan görüntü aktarma üniteleri, dvr kayıt sistemleri ne uyumlu ve sorunsuz çalışmaktadır.
KABLOSUZ CCTV KAMERA SİSTEMİ  ve KABLOSUZ GÖRÜNTÜ AKTARMA ÜNÜTELERİ
Gelişmiş  kablosuz cctv kamera sistemleri şifrelenmiş analog görüntüyü frekans aralıklarına göre iletmektedir. Görüntü kalitesi ve uzun mesafeler arası  İç alan, dış alan, aydınlatmalı, hareket sensörlü modellerin yanı sıra evlerde ve ofislerde kullanılabilecek kısa mesafeli çözümlerde bulunmaktadır. Kuşkusuz gelecek kablosuz teknolojilerdedir. Daha detaylı bilgi ve fiyat için lütfen firmamızı arayınız.

Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29