©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Alarm Haber Alma Merkezi Görevleri
Mesai Saati Takibi
Mesai saati takibi işyeri alarm sistemleri için kullanılmaktadır. Müşterinin en geç mesai saatinde işyerindeki alarm sistemini kurmadığı durumlarda müşteri telefon ile aranarak yetki seviyesine göre parola sorulur. Alarm sisteminin kurulmadığını müşteriye bildirir. Mesai devam ediyorsa alarm sistemi mesai saati uzatılabir. Mesai saati uygulaması müşterilerin alarm sistemini kurmayı unutması durumuna önlem olarak uygulanmaktadır.

Saatli Sİstem Takibi
Saatli sistem takibi ofis alarm sistemleri için kullanılmaktadır. Alarm sistemi kurulduktan sonra mesai saati baçlangıcından önce ve gece mesai saati bittikten sonra işyerine yetkili şifre ile girilmesi halinde müşteri aranarak kimlik doğrulama için parola sorulur. Yetki seviyesi mesai saati dışında işyerine girmeye yetkiliyse çalışmanın nekadar devam edileceği sorulur ve alarm sistemi kurma süresi alınan bilgiye göre uzatır. Uzatılan süre sonunda alarm sistemi kurulmaz ise müşteri ile tekrar görüşülür ve alarm sistemini kurması konusunda bilgi verilir. Mesai saati içinde kullanma yetkisi olan kişiler mesai saatinde giriş yaptıklarında derhal işyeri yetkililerine bilgi verilmektedir.

Tehdit Altı Giriş
Tehdit altı giriş ev alarm sistemleri ve işyeri alarm sistemi için ortak bir özellik olarak kullanılır. Bir tehdit ve zorlama ile işyerine veya evinize girmeye zorlandığınız durumlarda normal şifrenizin dışında tehdit altı güvenlik şifresi ile alarm sistemini devre dışı bıraktığınızda mekanda alarm sistemi normal bir açılış yapar mekanda sirenler çalmaz. Fakat haber alma merkezine tehdit altında açılış olarak abone numaranız üzerinden bilgi ulaşır ve derhal güvenlik güçleri ses kayıdı altında durum hakkında bilgilendirilir.

Aylık Raporlama
Aylık raporlama işyeri ve ofiss alarm sistemleri için geçerli bir hizmettir. Alarm sistemi kullanıcıları alarm sistemini saat kaçta açmış ve alarm sistemini saat kaşta kurmuş gibi bilgileri kulanıcı kişilerin isim ve soyismi ayrıntıları ile birlikte aylık olarak firma yetkililerine e-mail, fax, veya sms olarak raporlar iletilmektedir.

Abonelerimizin isteği doğrultusunda, çeşitli hizmetler verilmekte ve raporlamalar yapılmaktadır:
"        Sistemin açma/kapama saatlerinin raporlanması,
"        Sistemin hangi kullanıcılar tarafından, hangi tarih ve saatlerde açılıp kapandığının raporlanması,
"        Hangi tarihlerde ve hangi sebeplerle alarmın devreye girdiğinin raporlanması,
"        Telefon hattının kesildiğinin bildirilmesi,
"        Sistemde oluşan herhangi bir arızanın bildirilmesi,
"        Sistemin periyodik olarak kendini kontrol etmesi,
"        Yeni şifre verilmesi,
"        Sistemin kurulması,kapatılması,
"        Sadece yangın veya hırsız değil, aynı zamanda sağlık ile ilgili herhangi bir sorun yaşandığında da size İlgililerin
         ulaşmasının temin edilmesi.
Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29