©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Paradox Magellan Serisi
Kablosuz Alarm Sistemleri


PARADOX KABLOSUZ ALARM GÜVENLİK SİSTEMİ MAGELLAN
Kablosuz Alarm Sistemleri ile Kablolara veda Edin
Evleri keyifle yaşanabilir kılan en önemli faktörlerden biri, dekorasyona gösterilen özendir. Işıklandırma , dekoratif ürünler ve renkler bir mekanı olduğundan çok daha güzel bir hale getirir. Özenle yapılan dekorasyon sonra ise estetik görünümü bozmamak için kablolu cihazların seçiminde çok hassas davranılır. Mümkünse kablosuz alarm sistemi  ürünler tercih edilir. Çünkü bu tip cihazların kabloları evde estetik olmayan bir görüntü sergileyebilir. Yakın bir zamana kadar alarm  güvenlik sistemleri nin montajında da tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi kablo kullanıyordu. Ancak geliştirilen kablosuz alarm teknolojileri sayesinde alarm sistemlerinde kablo kullanımı bir zorunluluk olmaktan çıktı. Evinize alarm sistemi taktırmak istiyorsunuz fakat kablo kirliliğinden hoşlanmıyorsanız, Lider'in kablosuz güvenlik sistemleri tam size göre. Ev ve işyerinizdeki yaşam senaryonuza göre uygun olarak yerleştirilen Lider alarm sisteminin hem kablolu hem de kablosuz  seçenekleri bulunuyor. Kablosuz alarm sistemleri evde kablo kalabalığından hoşlanmayan kişiler tarafından büyük ilgi görüyor. Kablosuz alarm sistemlerinde alarm paneli ile detektörler ve manyetik kontaklar arasındaki veri alışverişi RF sinyaller aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Böylece alarm sistemlerindeki kablo sorunu ortadan kaldırarak yaşam alanlarının dekorasyonu korunmuş oluyor.

Paradox MAGELLAN Alarm Sistemleri
Magellan,  güvenliğinin en popiler özelliklerini ve şık tasarımı bir arada sunan ilk güvenlik sistemidir. Magellan serisi hepsi bir arada güvenlik sistemleri ve aktarıcıları küçük işletmeler veya evler için tamamen kablosuz güvenlik sağlar. Magellan ayrıca iki kollu kablosuz aktarımı, örneğin; sistemin durumunu uzaktan kumanda aracılığı ile doğrulama gibi özellikleri size sunar. Magellan’ın 32 zon sistemlerinin kolay ve hızlıdır. Kullanıcı dostu menü yönlendirmeli programlaması hemen hemen hiç eğitim gerektirmez. In-field firmware güncelleme yetenekleri ile kurulu bir sistemi yerinde, bir kaç dakika içinde güncelleyebilirsiniz. Magellan’in  hepsi bir arada güvenlik sistemleri güvenlik ile FM radyo, yüksek ve kaliteli ses, bir aile mesaj merkezi, ahizesiz telefon görüşmesi  alarm ve güvenlik ile asla ilişkilendiremeyeceğiniz şık görünüm gibi kullanıcı özelliklerini bir araya getirmektir.Magellan ile güvenliğe ve daha fazlasına sahipsiniz.

MG5000 ve  MG5050’ de sunulan SatyD  ile yeni bir yaşam tarzını tecrübe ediniz. StayD ‘nin buluşu genel güvenlik  sistemlerinin tüm sorunlarını çözüyor ve güvenli yaşam için tek çözümü sizlere sunuyor. StayD , Paradox  Ar-Ge  takımının iki yıl süren araştırma ve geliştirme sürecinin bir sonucudur. Devrim yaratan StayD özelliği günümüzde diğer güvenlik sistemlerinin yaptığının tamamen tersi bir felsefe sunuyor. Bir StayD sistemi her zaman kuruludur ve alana giriş ve çıkışlarda  sadece kısmi olarak devredışı kalır ki bu koruma sağlamak için kurulması gereken ve bunun dışında her zaman devre dışı olan genel sistemlerin tam tersidir.İki yollu kablosuz koruma sistemlerin Magellan serisi güvenliğinin, kablosuz konforun, kolay kurulumun   ve etkileyici kullanım özelliklerinin bir bileşimini sizlere sunuyor. Magellan kontrol panelleri, yeni ses modül eklentisi(VDMP3) ve TCP / IP Internet modülü gibi donanımlarla size daha fazla özellik sunmak için genişletilebilir. Sitede (in-field) firmware güncelleme kabiliyetleri sayesin de Magellan kontrol panelleri, sisteminizi zorluk çıkarmadan hızlı ve kolayca sitede (in-field) güncellemenizi sağlar. Montajı kolaylaştırmak için ,her Magellan kontrol paneli kolayca takip edilen menü yönlendirmeli programlamayla yapılandırılabilir. MG5000 ve  MG5050 özellikleri ve faydaları , Magellan serisi kablosuz kontrol panellerini 32 zona kadar koruma gerektiren herhangi bir ev veya küçük işyeri için mükemmel bir hale getiriyor.

Paradox Alarm Sistemleri STAY D
Paradox Stay D’ nin buluşunu genel güvenlik sistemlerinin tüm sorunları çözüyor ve güvenli yaşam için tek çözümü sizlere sunuyor. Stay D , Paradox Ar-Ge takımının iki yıl süren araştırma ve geliştirme sürecinin bir sonucudur.Devrim yaratan Stay D  özelliği günümüzde diğer güvenlik sistemlerinin yaptığının tamamen tersi bir felsefeyi sunuyor. Bir Stay D sistemi her zaman kuruludur ve alana giriş ve çıkışlarda sadece kısmi olarak devre dışı kalır. Bu koruma sağlamak için kurulması gereken ve bunun dışında her zaman devre dışı olan genel sistemlerin tam tersidir.Bir alana girerken, giriş geçikmesini başlatmak için uzaktan kumandanızla sisteme belirli bir zonun açılmasını bildirebilirsiniz ardından Stay D açık zon kapanır kapanmaz o zonu tekrar kurar. Ayrıca bir zonu açabilir ve giriş gecikmesini durdurmak için kodunuzu girebilirsiniz ve zon otomatik olarak tekrar kurulur. Herhangi bir durumda sistem sadece kısmi olarak devredışı kalır çünkü diğer bütün zonlar kurulu iken sadece belirli tanımlanmış bir zon açılabilir. Sonuç ise; korumasız kalma riski olmadan, sistemin kurulu olup olmadığından emin olmak gerektirmeden, her zaman koruma sağlayan bir sistemdir. Paradox StayD nin diğer yararlarından biride çocuğunuzun ne zaman balkon, havuz veya ön kapı gibi tehlike potansiyeli taşıyan alanlara girdiğini bilebilmenizdir. Artık her zaman korunduğunuzu bilmenin rahatlığını yaşayabilrsiniz.
Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29