©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
General Elektric Caddx Networkx
Kablosuz Alarm Sistemleri


GE SECURİTY
NETWORKX
CADDX SOYGUN İHBAR SİSTEMLERİ
GE- interlogix grubuna bağlı, Kablosuz soygun ihbar sistemleri  konusunda üretim yapan ve bu konuda uzman olan ITI  (Interactive Techonologies Ing.) geniş ürün yelpazesi ile kusursuz bir güvenlik pakedi oluşturmaktadır. 24 - 48 ve 96 Zone Kablosuz Alarm Panelleri, Kablosuz PIR Hareket Dedektörleri, Kablosuz Manyetik Kontaklar, Kablosuz Cam Kırılma Dedektörü, Kablosuz Darbe Dedektörleri, Kablosuz Yangın Dedektörleri, Uzaktan Kumandalar ve çeşitli modüller bulunmaktadır. CADDX GE- interlogix grubuna bağlı, Caddx markasının alarm panellerinin kablolu /  kablosuz seçenekleri bulunmakta istenilirse aynı panele hem kablolu hem de kablosuz dedektör bağlama özelliğine sahiptir.  4 -196 zone Kablolu - 46 zona kadar Kablosuz Alarm panelleri, Kablosuz PIR hareket dedektörleri, Kablosuz Manyetik Kontaklar, Kablosuz Cam Kırılma Dedektörü, Kablosuz Darbe Dedektörleri, Kablosuz Yangın Dedektörleri, Uzaktan Kumandalar ve çeşitli modüller bulunmaktadır. SENTROL GE- interlogix grubuna bağlı Sentrol markasının kablolu dedektörleri bulunmaktadır. Manyetik Kontaklar, Pir Dedektörleri, Yangın Dedektörleri, Cam Kırılma Dedektörleri, Darbe Sensörleri, Panik Butonları, Harici ve Dahili Sirenleri bulunmaktadır. Ücretsiz Keşif ve detaylı bilgi için firmamızı arayınız.
   

    *  48 Tam Programlanabilir Zona Genislete bilme Imkani
    *  Yangin ve Hirsizliga Karsi oldugu gibi Bütün Zonlari
    *  Programlayabilme
    *  Her Bölgeye Maksimum 8 KeyPad
    *  Kablosuz Sistemi 48 Zona Kadar Çikarabilme Imkani
    *  Up/Download edebilme ve w/kompetitor baglayabilme
    *  Pc Board Içerisinde Modüler w/slayd
    *  X-Pand-A-Can Araç Tablali Metal Muhafaza
    *  Sigortasiz Dizayn
    *  4 Adet On-Board Çikis
    *  8 Bölgeye Kadar Çikarabilme Imkani
    *  Her Bölgeye Maksimum 24 KeyPad
    *  2Kablolu 4 Kablosuz Duman Dedektörü
    *  Zonlar Için Zor Durum Korunumu
    *  99 ADET 4 Dijitli 66 Adet 6 Dijitli Kullanici Kodu
    *  Içeri Monte Edilmis Siren Sürücü/Gerilim Çikisli
    *  Gerilim ve Akim Telefon Hat Modülü
    *  Dinamik Akü Testi
    *  Sabotaj Kutusu Girisi

Kablosuz Alarm Sistemleri ile Kablolara veda Edin
Evleri keyifle yaşanabilir kılan en önemli faktörlerden biri, dekorasyona gösterilen özendir. Işıklandırma , dekoratif ürünler ve renkler bir mekanı olduğundan çok daha güzel bir hale getirir. Özenle yapılan dekorasyon sonra ise estetik görünümü bozmamak için kablolu cihazların seçiminde çok hassas davranılır. Mümkünse kablosuz alarm sistemi  ürünler tercih edilir. Çünkü bu tip cihazların kabloları evde estetik olmayan bir görüntü sergileyebilir. Yakın bir zamana kadar alarm  güvenlik sistemleri nin montajında da tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi kablo kullanıyordu. Ancak geliştirilen kablosuz alarm teknolojileri sayesinde alarm sistemlerinde kablo kullanımı bir zorunluluk olmaktan çıktı. Evinize alarm sistemi taktırmak istiyorsunuz fakat kablo kirliliğinden hoşlanmıyorsanız, Lider'in kablosuz güvenlik sistemleri tam size göre. Ev ve işyerinizdeki yaşam senaryonuza göre uygun olarak yerleştirilen Lider alarm sisteminin hem kablolu hem de kablosuz  seçenekleri bulunuyor. Kablosuz alarm sistemleri evde kablo kalabalığından hoşlanmayan kişiler tarafından büyük ilgi görüyor. Kablosuz alarm sistemlerinde alarm paneli ile detektörler ve manyetik kontaklar arasındaki veri alışverişi RF sinyaller aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Böylece alarm sistemlerindeki kablo sorunu ortadan kaldırarak yaşam alanlarının dekorasyonu korunmuş oluyor.

1 yıl Ücretsiz Alarm Haberalma Merkezi Kesintisiz Tam Bir Güvenlik Sağlıyor
Elektronik güvenlik sistemleri alanında ülkemizin lider markası Lider Güvenlik , Yıllardır süren kampanyalarımız çerçevesinde  Alarm Sistemi satın alan müşterilerimiz için 1 yıl alarm sistemi haber alma merkezi  aboneliği ve bir yıl sınırsız sayıda ücretsiz servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ev ve işyerlerinde Lider alarm sistemi kurduran herkez bu hizmetlerden yararlanabilmektedir.

Alarm Sistemi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Güvenlik hizmeti alacağınız firmanın, gelen sinyali inceleyip gerekli yönlerdirmeyi yapacak uzmanlardan oluşan ve 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet veren bir alarm merkezi olup olmadığını kontrol edin . Satış sonrası destek ve teknik servis hizmetlerinde, müşteri odaklı hizmet verebilecek altyapısı ve insan kaynağı olup olmadığına dikkat edin. Kullanılan ekipmanların uluslar arası elektronik standarlarına uygun olup olmadığını kontrol edin. Alarm sistemi ürünlerinin ve ekipmanlarının yedek parça ve yetkili servis ve yerinde bakım garantisi olduğunu araştırın. Kullanılacak Alarm sistemini sensörleri yetkili bir danışman ile beraber oluşturun . Böylece Alarm sistemleri ve  güvenlik sisteminden en iyi verim almanız ve  yanlış alarmları en aza indirmiş olursunuz. Sensörlerin montaj ve tasarımı güvenlik sistemi  konusunda eğtimli ve uzman  ekipler kişiler tarafından tesis edilmiş olduğundan emin olun. Alarm sistemi ile ilgili bölge  tanımlamaları ve alarm sisteminin kullanıcı şifreleri gibi programların eğitimini eksiksiz bir şekilde öğreten konusunda tecrübeli ve uzman firmaları tercih ediniz.Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29