©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Kelebek 700-E Turnike Sistemi
Kelebek 700-E Teknik Çizim ve Özellikleri
ENERJİ 220v 50Hz. ~60w.
KOLLAR 3 KOLLU SERT Al. MAT ELOXAL
EBATLAR (300 + 470) 770 x 985 x 955 mm
AĞIRLIK ~45 Kg.
GÖVDE Ana gövde ve üst kapak 304 paslanmaz çelik, diğer birimler paslanmaz metal.
ÇALIŞMA ISISI -5 , + 45 C (ops. - 50 C ısı pozitifleme)
KONTROL Turnike :
kuru kontak, veya TTL,CMOS, 5-48 v arası herhangi bir gerilim ile kontrol edilir.  Her türlü acceess kontrol ünitesi ve jeton sistemleri ile uyumlu çalışır.
SİSTEM
Micro Controller ile kontrol edilir. Çift yönlü çalışabilir. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçiş sonunda geçilen yön için bir data çıkışı vardır. Sistem herbir geçişten sonra geçiş yönü ile ilgili bir role output verir. Ayrıca geçilen yön ile ilgili counter çıkışları (12v) vardır. Elektonik P.C.B. Kontrol ünitesi tüm bu özellikleri sağlar ve denetler.
ACİL MOD
Bu durumunda sistem giriş ve çıkış yönlerinde tamamen serbest kalır. Basit bir kurukontak ile kontrol edilir.SOFT DURUŞ Tasarımı ÖZAK tarafından yapılan "Elektro-Mekanik Manyetik Kaplin" ile yumuşak ve sessiz bir duruş sağlar.
OPSİYONEL
Sisteme ayrıca Manuel Kontrol Ünitesi, Kablosuz Uzaktan Kumanda. Isı Pozitifleme ünitesi bağlanabilir. Göstergeler ise, her iki yan yüzde bulunan gdstergeler ile sistemin geçiş yapısı belirlenir. (kırmızı çizgi: sistem kapalı, Yeşil ok: geçiş yapılabilir.) Geçiş esnada Buzzerından sesli sinyal verir.
MONTAJ
Çelik montaj aparatı ile sadece 4 vida ile zemine kolayca ve çok sağlam bağlanır.
GARANTİ
İmalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.


Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29