©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Cylinder Gate 2 Turnike Sistemi (Silindir Kapı)

:: Kelebek Turnike Sistemleri ::        ::.. Cylinder Gate 2 Turnike Sistemi (Silindir Kapı)  ..::   
Cylinder Gate 2 Teknik Çizim ve Özellikleri
ENERJİ
220v 50Hz. ~120w.
EBATLAR
1300 x 2330 x 780 mm
AĞIRLIK
250 Kg.
GÖVDE
Tümü ile silindir biçiminde tasarlanmış olup, 2mm 304 kalite taşlanmış ve form verilmiş Crom malzemeden oluşmuştur.  Duvar arasına gelen pandüller elektrostatic boya ile renklendirilmiş ve içerisinde kontrol kartları, giriş okuyucusu ile indikasyon sistemini bulunduran metal çerçevedir. Dış kasa sabit silindir şeklinde crom, iç kasa ise döner silindir şeklinde crom malzemedir. İstendiğinde iç kasa şeffaf acrylic malzemeden üretilebilir. En üst kapak silindir biçimli taşlanmış crom malzemedir.
ÇALIŞMA ISISI
5, + 45 C (ops. - 50 C ısı pozitifleme)
KONTROL
Turnike : kuru kontak, veya TTL,CMOS, 5-48 v arası herhangi bir gerilim ile kontrol edilir. Her türlü acceess kontrol ünitesi ve jeton sistemleri ile uyumlu çalışır.
SİSTEM
Mikro işlemci kontrollüdür. İki yönlü çalışan motor tahrikli bir sistemdir. iç gövde ilk konum da her iki yönede kapalıdır. Geçiş izni verildiğinde geçiş yönüne doğru dönerek kapısını açar. Kişi içeriye girdikten sonra diğer yöne doğru iç silindir kişinin etrafında dönerek kişinin çıkış kapısını açar. Kişi sistemden çıktıktan sonra tekrar kapalı konumuna giderek yeni bir hareket için hazır bekler.  Eğer geçiş izni alınıpta belli bir süre içeriye kimse girmemiş ise tekrar kapalı konumuna döner.  Kişi girmiş ve hemen çıkmış ise de aynı işlemi yapar.  Eğer kişi içeriye tam girmemiş ise sesli bir uyarı verir.  Eğer sistem kapalı konumda iken geçiş izni alınmadan döndürülmeye zorlanırsa kendini kilitler ve alarm moduna girer.  Bir yönden çıkan bir kişiden sonra geçiş izni almadan kapısı açık iken içeriye başka birisi girer ise tekrar alarm moduna döner.  Yapılacak tüm geçiş hareketleri için gerekli süreler işletme için değiştirilebilir paremetrik değerlerdir. Bu sürelerin uygulanmasındaki farklılıklarda alarm moduna geçilebilir veya sesli ikaz verilebilir.
GÖSTERGELER
Her iki yan yüzde bulunan göstergeler ile sistemin geçiş yapısı belirlenir, (kırmızı çizgi: sistem kapalı.  Yeşil ok: geçiş yapılabilir.) Aynca gerekli tüm hareket ve sonuçları için bulunan indicatörde sistem izlenebilir.
EXTRA (ops) ağırlık sensöru
AĞIRLIK SENSÖRÜ tabana bağlandığında geçecek olan kişinin ağırlığını ölçer,  belirlenen toleransların dışında ise alarm çıkışı verip kişiyi geçirmez veya içeride bırakabilir.
ALARM MOD
Bu moda sistem: geçiş esnasında kişilerin geçiş sistemine  doğru uymadıkları ve izinsiz geçiş yapmaya kalktıklarında ışıklı ve sesli ikaz verir.  Aynı zamanda bir kontak çıkışı vardır.
ACİL MOD
Bu durumunda sistem giriş ve çıkış yönlerinde tamamen serbest kalır. Basit bir kurukontak ile kontrol edilir.
GARANTİ
İmalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.


Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29