©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Kelebek 702-B Teknik Çizim ve Özellikleri
ENERJİ 220v 50Hz. (ops.24 - 48 v AC-DC) ~60w.
KOLLAR 3 KOLLU SERT Al. MAT ELOXAL
EBATLAR (300 + 470) 770 x 1000 x 1060 mm
AĞIRLIK ~ 55 Kg.
GÖVDE 304 KALİTE Crom VEYA DKP SAC ÜZERİ ELEKTROSTATİK EPOXY BOYA
ÇALIŞMA ISISI .-5 , + 45 C (ops. - 50 C Isi pozitifleme)
KONTROL Turnike :
kuru kontak. veya TTL.CMOS, 5-48 v arası herhangi bir gerilim ile kontrol edilir. Her türlü acceess kontrol ünitesi ve jeton sistemleri ile uyumlu çalışır.
Ayrıca RS232 veya RS 485 ile fonksiyonları kontrol edilebilir.
SİSTEM
Micro Controller ile kontrol edilir. Çift yönlü çalışabilir. Sadece bir kişinin geçişine İzin verir. Geçiş sonunda geçilen yön için bir data çıkışı vardır. Sistem çok amaçlı kullanılabilir 1 yön yasaklanabilir veya serbest geçiş yapılabilir 17 değişik çalışma parametresi vardır. Metal dedektörlerinden sinyal alıp senkron çalışabilir.Bilgi alış verişi için 15 PIN DIN konnektör kullanır. Sistem herbir geçişen sonra geçiş yönü ile ilgili bir role output verir. Ayrıca geçilen yön ile ilgili counter çıkışları (12v) vardır. OPS. Sistemin geçiş onayında konuşarak mesaj verebilen TALKING-LINE çıkışı vardır. Elektonik P.C.B. Kontrol ünitesi tüm bu özellikleri sağlar ve denetler.
Kelebek 702-B Turnike Sistemi ( Düşen Kol )
Optional
Düşen KolBu Model,
müşteri talebiyle
motorlu olarakda
üretilmektedir.
GÖSTERGELER
Her iki yan yüzde bulunan göstergeler ile sistemin geçiş yapısı belirlenir, (kırmızı çizgi: sistem kapalı. Yeşil ok: geçiş yapılabilir.) Üst kapaktaki gösterge ise geçiş onayı alındığında yeşil çizgi olarak ışıldar. Bu esnada Buzzerindan sesli sinyal verir.CİL MODU Bu durumunda sistem giriş ve çıkış yönlerinde tamamen serbest kalır. Basit bir kurukontak ile kontrol edilir.OPS Düşen Kol MANUEL :Turnike üzerindeki bir pim ile kolların düşmesi sağlanır, eski haline el ile kaldırılarak getirilir.
OTOMATİK :
Acil durumda veya enerji kesildiğinde kendiliğinden düşerler. Eski haline el ile kaldırılarak getirililer. Otomatik kalkan kol ilavesi ile istendiğinde kolların kalkması otomatik olarak sağlanır. Motor Tahrikli Sistem uygulanabilir. SOFT DURUŞ Tasarımı ÖZAK tarafından yapılan "Elektro-Mekanik Manyetik Kaplin" ile yumuşak ve sessiz bir duruş sağlar.
EXTRA (ops)
Sisteme ayrıca Manuel Kontrol Ünitesi, Kablosuz Uzaktan Kumanda , Isı Pozitifleme, Konuşma Ünitesi bağlanabilir.
MONTAJ
Çelik montaj Aparatı ile sadece 4 vida ile zemine kolayca ve çok sağlam bağlanır
GARANTİ
İmalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.


Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29