©  Lider Güvenlik Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.
Lider güvenlik 15 yılı aşkın bir süredir elektronik güvenlik sistemleri cihazlarının satış ve montaj hizmetlerini sürdürmektedir. Tüm dünyada profesyonellerinin tercih ettikleri yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda kullanmayı ilke edinen firmamız, elektronik güvenlik sistemleri alanında da bu yaklaşım tarzından ödün vermemektedir.


"BU SİTE FİLİZ GÜVENLİK SİSTEMLERİ PROJE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş.'YE AİTTİR"
Lider Güvenlik Alarm Kamera Sistemleri ANTALYA
Tel: 0242 323 11 90 Pbx Fax: 0242 323 38 29 

İlk çağlardan bu yana insanlar sürekli korunmak ihtiyacındadırlar. Son yıllarda yaşanan olaylar gösterdi ki soygun ihbar alarm sistemleri  ihtiyaçi artarak devam edecektir. Yıllar boyu yoğun çalışmalar sonucunda elde edilmiş sermayenin bir günde kaybedilmesi, insanın aklına dahi getirmek istemediği korkunç bir olaydır. Soygun ihbar, alarm sistemleri olaya caydırıcılık getirmekte, bütün olayları Alarm Haber Alma Merkezi ne bildirmektedir. Alarm Haber Alma Merkezi mekanda kurulu olan alarm sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını gibi risk olusturan alarmlar ve arızalar alarm sistemi telefon hattı veya gsm üzerinden alarm haber alma merkezindeki alıcılara adresli olarak bilgi gönderilmesi esasına göre çalışır.Cctv kamera sistemleri her projeye uygun farklı çözümler üretmektedir. Birkaç kamera ve monitörden oluşan basit kamera sistemlerinden, sofistike, hızlı speed dome kameralara, dijital kayıt sistemleri, dvr kayıt sistemi üzerinden cep telefonu ile canlı kamera izleme ve internet üzerinden canlı ses ve görüntü aktarım sistemlerine kadar çok sayıda cctv kamera sistemleri ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli cctv kamera sistemlerinin yanısıra entegre güvenlik sistemleri çok amaçlı projeler için geliştirilebilen bina otomasyon sistemleri entegregrasyonu sağlayan ürünlerimiz çok amaçlı çözümler sağlamaktadır.
Biometrik sistemler (Canlı Ölçüm) Teknolojilerinin en yaygın olanı parmakizi tanıma sistemi personel kontrolü için ideal bir sistemdir. Her insan farklı ve kendine has kodu olan parmak izine sahiptir. İşe giriş çıkışlarda başkasının yerine kart basımını ortadan kaldıran bu sistem çoğu sektör için başarılı bir çözümdür. Parmak izi okuma sistemleri kullanılacak ortama ve personele göre özenle seçilmelidir. 10 kullanıcılı küçük işletmelerden 100.000 kişinin çalıştığı fabrikalara kadar başarı ile uygulanan parmak izi tanıma sistemleri, uygun maliyeti ve kolay kurulumu ile en başarılı personel devam kontrol sistemi çözümü sunmaktadır.


Otomatik Plaka Tanıma Sistemi yazılımı araçların plakalarını otomatik olarak bulur ve plakayı tanımlar. Bir kaç saniye içerisinde cihazın çalıntı olup olmadığını veya bir suç olayına karışıp karışmadığını söyleyebilir. Bağlı kameralar ile geçen tüm arabaları tarar ve kayıtlarını tutar. Plakalar veri tabanındaki plakalar ile eşleştirilerek kontrol edilir. Hızlı ve güvenilir tanımlama, ağ üzerinden kullanılabilir Merkezi Plaka Tanıma Yazılımı plakalar okuma bölgesine geldiğinde ( gişeler kapılar vs.) okunur ve merkeze iletilir. Tüm okuma noktaları tek bir merkezden kontrol edilebilir. Bu merkezde çalıntı arabaların bilgileri herhangi bir database kullanılarak sorgulanabilir.


Güvenliğiniz İçin Profesyonel Çözümler